mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Sony znów sprawdza cierpliwość fanów wyścigów przez kolejne już odkładanie światowej premiery znakomitego symulatora Gran Turismo 5.

Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Wszyscy oczekiwali gry już na początku listopada, jak Sony twierdziło, jednak teraz przychodzi do nas nowa informacja, mówiąca, że premiera odbędzie się gdzieś jednak w późniejszym terminie.

Taku Imasaki, producent GT5, pisze w oświadczeniu: "Szczerze przepraszamy fanów serii. Chcemy być pewni, że tworzymy grę, która da niesamowite wrażenia graczom i że zaspokoi wszelkie możliwe oczekiwania, gdy w końcu będzie miała swoją oficjalną premierę."

Gran Turismo 5 Prologue ujrzało świat w 2007 roku i już wtedy snuto plany, że pełna wersja wejdzie na rynek w lipcu, rok później. Następnie Sony potwierdziło premierę na marzec 2010 roku, przekładając ją następnie na listopad.

Dziś już wiemy, że i ten termin jest niekatualny. Producent gry wspomina o najbliższych Świętach Bożego Narodzenia, co wydaje się być dobrym pomysłem z punktu widzenia marketingowego (gra może być świetnym prezentem pod choinkę, do skarpety etc). Jednak "holiday" w języku angielskim może oznaczać także i wakacje, co z punktu widzenia obecnych perypetii z wprowadzeniem na rynek gry, wcale by nas aż tak nie zdziwiło.

Tematy w artykule: Playstation Gran Turismo

Podobne wiadomości:

RedBull X1 w pełnej krasie

auto motor i sport 0000-00-00

Supercar Peugeota tylko dla graczy

Supercar Peugeota tylko dla graczy

Aktualności 2015-05-07

Komentuj:

~sq 2010-10-16

to jakies jaja! chyba ich pogrzalo. ilez mozna czekac?

~omg 2010-10-16

O kutfa!!! KOMPROMITACJA. LOL No niestety źle rozumiecie "sezon wakacyjny". Pozdrawiam autora tych wypocin. facepalm

~Nathaniel 2010-10-16

Co za imbecyle... Nie sezon wakacyjny, a 'holidays', a najbliższe 'holidays' to święta Bożego Narodzenia. Gratuluje znajomości języka angielskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.