mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Sony znów sprawdza cierpliwość fanów wyścigów przez kolejne już odkładanie światowej premiery znakomitego symulatora Gran Turismo 5.

Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Wszyscy oczekiwali gry już na początku listopada, jak Sony twierdziło, jednak teraz przychodzi do nas nowa informacja, mówiąca, że premiera odbędzie się gdzieś jednak w późniejszym terminie.

Taku Imasaki, producent GT5, pisze w oświadczeniu: "Szczerze przepraszamy fanów serii. Chcemy być pewni, że tworzymy grę, która da niesamowite wrażenia graczom i że zaspokoi wszelkie możliwe oczekiwania, gdy w końcu będzie miała swoją oficjalną premierę."

Gran Turismo 5 Prologue ujrzało świat w 2007 roku i już wtedy snuto plany, że pełna wersja wejdzie na rynek w lipcu, rok później. Następnie Sony potwierdziło premierę na marzec 2010 roku, przekładając ją następnie na listopad.

Dziś już wiemy, że i ten termin jest niekatualny. Producent gry wspomina o najbliższych Świętach Bożego Narodzenia, co wydaje się być dobrym pomysłem z punktu widzenia marketingowego (gra może być świetnym prezentem pod choinkę, do skarpety etc). Jednak "holiday" w języku angielskim może oznaczać także i wakacje, co z punktu widzenia obecnych perypetii z wprowadzeniem na rynek gry, wcale by nas aż tak nie zdziwiło.

Tematy w artykule: Playstation Gran Turismo

Podobne wiadomości:

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid...

Premiery 2015-09-16

Wodorowe BMW niebawem w produkcji

Wodorowe BMW niebawem w produkcji

Technika 2015-07-02

Komentuj:

~sq 2010-10-16

to jakies jaja! chyba ich pogrzalo. ilez mozna czekac?

~omg 2010-10-16

O kutfa!!! KOMPROMITACJA. LOL No niestety źle rozumiecie "sezon wakacyjny". Pozdrawiam autora tych wypocin. facepalm

~Nathaniel 2010-10-16

Co za imbecyle... Nie sezon wakacyjny, a 'holidays', a najbliższe 'holidays' to święta Bożego Narodzenia. Gratuluje znajomości języka angielskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Wielu kierowców długo czekało na taką możliwość. Usługa umożliwiająca sprawdzenie liczby punktów karnych jest już praktycznie gotowa. Jednak premiera nastąpi prawdopodobnie później niż to komunikowano.