mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Sony znów sprawdza cierpliwość fanów wyścigów przez kolejne już odkładanie światowej premiery znakomitego symulatora Gran Turismo 5.

Premiera Gran Turismo 5 znów odłożona

Wszyscy oczekiwali gry już na początku listopada, jak Sony twierdziło, jednak teraz przychodzi do nas nowa informacja, mówiąca, że premiera odbędzie się gdzieś jednak w późniejszym terminie.

Taku Imasaki, producent GT5, pisze w oświadczeniu: "Szczerze przepraszamy fanów serii. Chcemy być pewni, że tworzymy grę, która da niesamowite wrażenia graczom i że zaspokoi wszelkie możliwe oczekiwania, gdy w końcu będzie miała swoją oficjalną premierę."

Gran Turismo 5 Prologue ujrzało świat w 2007 roku i już wtedy snuto plany, że pełna wersja wejdzie na rynek w lipcu, rok później. Następnie Sony potwierdziło premierę na marzec 2010 roku, przekładając ją następnie na listopad.

Dziś już wiemy, że i ten termin jest niekatualny. Producent gry wspomina o najbliższych Świętach Bożego Narodzenia, co wydaje się być dobrym pomysłem z punktu widzenia marketingowego (gra może być świetnym prezentem pod choinkę, do skarpety etc). Jednak "holiday" w języku angielskim może oznaczać także i wakacje, co z punktu widzenia obecnych perypetii z wprowadzeniem na rynek gry, wcale by nas aż tak nie zdziwiło.

Tematy w artykule: Playstation Gran Turismo

Podobne wiadomości:

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid...

Premiery 2015-09-16

Wodorowe BMW niebawem w produkcji

Wodorowe BMW niebawem w produkcji

Technika 2015-07-02

Komentuj:

~sq 2010-10-16

to jakies jaja! chyba ich pogrzalo. ilez mozna czekac?

~omg 2010-10-16

O kutfa!!! KOMPROMITACJA. LOL No niestety źle rozumiecie "sezon wakacyjny". Pozdrawiam autora tych wypocin. facepalm

~Nathaniel 2010-10-16

Co za imbecyle... Nie sezon wakacyjny, a 'holidays', a najbliższe 'holidays' to święta Bożego Narodzenia. Gratuluje znajomości języka angielskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic