mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Premio w Polsce

Premio w Polsce

Jedna z największych na świecie sieci punktów serwisowych typu fast-fit, Premio, zawitała do Polski. Pierwszy punkt otwarty został w Gdańsku, a do końca tego roku planowane jest otwarcie w sumie ok. 30 takich stacji na naszym rynku.

Sieć Premio działa pod patronatem koncernu Goodyear, dlatego też w jej punktach będą oferowane opony należące do tego amerykańskiego giganta rynku oponiarskiego. Czyli oprócz marki Goodyear również marki Dunlop, Fulda, Salva, choć nie będzie brakować także opon innych marek.
 
Jednak Premio to nie tylko usługi związane z oponami. To także większość podstawowych napraw i wymian elementów eksploatacyjnych, jakie mogą okazać się niezbędne do wykonania przy codziennym użytkowaniu auta.
 
Już pod koniec przyszłego roku w naszym kraju ma działać ponad 80 punktów wchodzących w skład sieci Premio, a w przeciągu najbliższych trzech lat ma ich być ponad 120. Obecnie w naszym kraju działa ok. 70 punktów serwisowych typu fast-fit, tak więc wydaje się, iż sieć Premio ma szansę, by stać się jednym z liderów rynku szybkich napraw.
 
Główną zaletą serwisów typu fast-fit jest bowiem szybkość dokonania wszelkich napraw, a także niska cena, solidność wykonania oraz wygoda - w jednym punkcie można dokonać obsługi wszystkich modeli popularnych marek samochodów obecnych na naszym rynku. W krajach Europy Zachodniej tego typu serwisy są najbardziej popularnymi miejscami, gdzie kierowcy dokonują napraw. Autoryzowane serwisy są, jak wiadomo dość drogie, długi jest też czas oczekiwania na dokonanie naprawy, a solidność usług wykonanych przez niezależne warsztaty pozostawia często wiele do życzenia. Dlatego, podążając śladem krajów Europy Zach., także i u nas jest spora szansa, iż serwisy fast-fit szybko przyjęły się wśród kierowców.
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.