mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Prestiżowe centrum Mercedesa

Prestiżowe centrum Mercedesa

Niemiecki producent samochodów, Mercedes-Benz potwierdził informację na temat inwestycji wartej kilka milionów funtów w okolicy Brooklands, Wielka Brytania. Powstanie tam nowoczesne centrum prezentujące możliwości marki.

Prestiżowe centrum Mercedesa

Dokładna data zakończenia inwestycji i oddania jej do użytku publicznego nie została jeszcze dokładnie określona, lecz wiadomo póki co, że nastąpi to najwcześniej w październiku tego roku. Centrum 'Mercedes-Benz World' składać się będzie z potężnego salonu wystawowego, w którym kupujący będą mogli zobaczyć każdy dostępny model tej marki. Lecz to nie wszystko. Dodatkowo każdy samochód będzie dostępny do dyspozycji klienta w każdej wersji kolorystycznej, a także wyposażeniowej. Zanim zostanie sfinalizowana transakcja, klient będzie miał do dyspozycji specjalny tor, na którym będzie mógł dokładnie przetestować swój przyszły zakup. Dla bardziej wymagających dostępny będzie tor z mokrą nawierzchnią, a także 10 akrowe pole do jazdy off-road.

Klienci będą zapoznawani z całym cyklem produkcji poszczególnych modeli, którymi będą zainteresowani. Cały kompleks będzie także wzbogacony w część rozrywkowo-gastronomiczną, gdzie klienci będą mogli spocząć, a także spokojnie przemyśleć swoje przyszłe zakupy lub ochłonąć po właśnie dokonanych. Kierowca Formuły 1, David Coulthard zamierza otworzyć w tym miejscu nowy hotel należący do jego sieci Columbus.

Całe centrum zostanie stworzone przy współpracy muzeum w Brooklands, które ściśle współpracowało z marką Mercedes-Benz, a od października przez jego bramy będzie się wchodzić do świata luksusowych samochodów.

Czytaj także:

Sześciodrzwiowa limuzyna (2006-07-04)

Nowy Mercedes CL (2006-06-23)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mercedes
Tematy w artykule: Mercedes

Podobne wiadomości:

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Ciężarówki i Autobusy 2017-08-16

Mercedes wycofuje ze sprzedaży elektryczny model

Mercedes wycofuje ze sprzedaży elektryczny...

Aktualności 2017-07-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech