mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Prestiżowe centrum Mercedesa

Prestiżowe centrum Mercedesa

Niemiecki producent samochodów, Mercedes-Benz potwierdził informację na temat inwestycji wartej kilka milionów funtów w okolicy Brooklands, Wielka Brytania. Powstanie tam nowoczesne centrum prezentujące możliwości marki.

Prestiżowe centrum Mercedesa

Dokładna data zakończenia inwestycji i oddania jej do użytku publicznego nie została jeszcze dokładnie określona, lecz wiadomo póki co, że nastąpi to najwcześniej w październiku tego roku. Centrum 'Mercedes-Benz World' składać się będzie z potężnego salonu wystawowego, w którym kupujący będą mogli zobaczyć każdy dostępny model tej marki. Lecz to nie wszystko. Dodatkowo każdy samochód będzie dostępny do dyspozycji klienta w każdej wersji kolorystycznej, a także wyposażeniowej. Zanim zostanie sfinalizowana transakcja, klient będzie miał do dyspozycji specjalny tor, na którym będzie mógł dokładnie przetestować swój przyszły zakup. Dla bardziej wymagających dostępny będzie tor z mokrą nawierzchnią, a także 10 akrowe pole do jazdy off-road.

Klienci będą zapoznawani z całym cyklem produkcji poszczególnych modeli, którymi będą zainteresowani. Cały kompleks będzie także wzbogacony w część rozrywkowo-gastronomiczną, gdzie klienci będą mogli spocząć, a także spokojnie przemyśleć swoje przyszłe zakupy lub ochłonąć po właśnie dokonanych. Kierowca Formuły 1, David Coulthard zamierza otworzyć w tym miejscu nowy hotel należący do jego sieci Columbus.

Całe centrum zostanie stworzone przy współpracy muzeum w Brooklands, które ściśle współpracowało z marką Mercedes-Benz, a od października przez jego bramy będzie się wchodzić do świata luksusowych samochodów.

Czytaj także:

Sześciodrzwiowa limuzyna (2006-07-04)

Nowy Mercedes CL (2006-06-23)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mercedes
Tematy w artykule: Mercedes

Podobne wiadomości:

Nowy Mercedes Sprinter już w przyszłym roku

Nowy Mercedes Sprinter już w przyszłym roku

Aktualności 2017-10-03

Mercedes publikuje ceny pickupa Klasy X

Mercedes publikuje ceny pickupa Klasy X

Aktualności 2017-09-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.