mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Próbka nowego Cayenne

Próbka nowego Cayenne

Fani modelu Porsche Cayenne będą musieli poczekać jeszcze trochę czasu zanim pojawi się nowy model. Jednakże kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia zapowiadające zmiany.

Próbka nowego Cayenne

Najnowsza odsłona samochodu sportowo-rekreacyjnego niemieckiej produkcji zadebiutuje dopiero podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych, które odbędą się w Detroit, w styczniu przyszłego roku. Jest to zapowiedź pierwszych, radykalnych zmian w tym samochodzie, od momentu wprowadzenia go na rynek w 2002 roku. Producent zadecydował, że do 2007, a nawet do początków 2008 roku nie będą się pojawiać nowe odsłony samochodu. Najprawdopodobniej jest to zagranie taktycznie, spowodowane coraz słabszymi wynikami sprzedaży. Tak więc planowana przerwa może pozwolić na opróżnienie z magazynów zalegających tam modeli.

Porsche zamierza przeprowadzać stopniowo wiele kosmetycznych zmian, aż do 2010 roku, kiedy nastąpi obiecywany, prawdziwy przełom w designie tej marki. W międzyczasie zauważyć trzeba iż przymiarki do tego widać w testowanym modelu.

Przód samochodu nabrał dużo odważniejszego wyglądu, zamontowano w nim reflektory o ostrzejszych kształtach. Na pierwszy rzut oka rzuca się również maska samochodu, która została wydłużona. Związane jest to najprawdopodobniej z regulacjami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa podczas wypadków. W modelu Turbo zamontowane zostaną dwie pary dodatkowych reflektorów LED, użytych po raz pierwszy w modelu 911 Turbo, które zostały wkomponowane w przednie wloty powierza.

Z tyłu samochodu montowane będą dwie pary podwójnych rur wydechowych. Profil samochodu uległ także małym modyfikacjom. Zauważyć można powiększone nadkola oraz zmienione lekko kształty nadkoli.

Czytaj także:

Nie będzie nowego Cayenne? (2006-08-21)

Nowe Cayenne: Więcej Porsche, mniej VW? (2006-08-11)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Porsche Cayenne
Porsche Cayenne
Cena podstawowa już od: 361 330 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii

Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w...

Aktualności 2017-08-22

Porsche 911 Carrera T – budżetowe „R”

Porsche 911 Carrera T – budżetowe „R”

Aktualności 2017-10-23

Komentuj:

~doggi 2006-12-23

jest świetny......!!!!!!

~porschelukas 2006-09-04

ten juz wyglada fajnie, tylko to optyczne wudłużenie tylnich lamp przypomina mi volvo, ale seryjny bęzie napeno dużo ładniejszy. Powodzenia tęgie głowy ze Stuttgartu

~czapi 2006-08-30

Brzydki jak noc, calkowicie nie maja pomyslu na przod, reszta do zakceptowania

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.