mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Problemy ze światłem w Civicu Type R

Problemy ze światłem w Civicu Type R

O tym, że nowa Honda Civic pojawi się jednak w najmocniejszej odmianie Type R, informowaliśmy już w zeszłym tygodniu. Zanim to jednak nastąpi, właściciele obecnego Civica Type R będą zmuszeni udać się do serwisów japońskiej marki.

Problemy ze światłem w Civicu Type R
Honda Poland powiadomił bowiem Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Honda Civic Type R, z roku modelowego 2009/2010, wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, nieprawidłowo zamocowana wiązka silnika może ulec uszkodzeniu. W konsekwencji może to skutkować nie włączeniem się prawego przedniego światła drogowego, pozycyjnego czy też światła przeciwmgielnego. W skrajnej sytuacji może dojść do zwarcia instalacji elektrycznej, czemu towarzyszyć może pojawienie się dymu, a nawet ognia.

Na polskim rynku kampania serwisowa obejmie 8 egzemplarzy Hondy Civic Type R.

Przedsiębiorca poinformował właścicieli pojazdów objętych kampanią listami poleconymi o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania bezpłatnej kontroli oraz naprawy nieprawidłowo poprowadzonej wiązki.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda Civic
Honda Civic
Cena podstawowa już od: 70 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Technika 2017-08-16

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Aktualności 2017-08-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.