mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Problemy ze światłem w Civicu Type R

Problemy ze światłem w Civicu Type R

O tym, że nowa Honda Civic pojawi się jednak w najmocniejszej odmianie Type R, informowaliśmy już w zeszłym tygodniu. Zanim to jednak nastąpi, właściciele obecnego Civica Type R będą zmuszeni udać się do serwisów japońskiej marki.

Problemy ze światłem w Civicu Type R
Honda Poland powiadomił bowiem Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Honda Civic Type R, z roku modelowego 2009/2010, wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, nieprawidłowo zamocowana wiązka silnika może ulec uszkodzeniu. W konsekwencji może to skutkować nie włączeniem się prawego przedniego światła drogowego, pozycyjnego czy też światła przeciwmgielnego. W skrajnej sytuacji może dojść do zwarcia instalacji elektrycznej, czemu towarzyszyć może pojawienie się dymu, a nawet ognia.

Na polskim rynku kampania serwisowa obejmie 8 egzemplarzy Hondy Civic Type R.

Przedsiębiorca poinformował właścicieli pojazdów objętych kampanią listami poleconymi o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania bezpłatnej kontroli oraz naprawy nieprawidłowo poprowadzonej wiązki.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda Civic
Honda Civic
Cena podstawowa już od: 62 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Honda pracuje nad hybrydą

Honda pracuje nad hybrydą

Technika 2017-01-12

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Aktualności 2016-11-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Odgadnij model Odgadnij model