mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Producent lamp rozbuduje zakład i zatrudni 100 osób

Producent lamp rozbuduje zakład i zatrudni 100 osób

Olsa Poland Sp. z o.o. z kapitałem włoskim otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE. Olsa rozbuduje swój zakład na potrzeby nowych zamówień płynących od producentów aut. Włoski producent lamp zainwestuje co najmniej 44 mln zł i stworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy do końca 2014r.

Producent lamp rozbuduje zakład i zatrudni 100 osób
Spółka Olsa Poland Sp. z o.o. współpracuje z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie - produkuje lampy samochodowe dla takich marek jak: Fiat, Volkswagen, Renault, Opel, BMW.

Włoski producent lamp zainwestuje co najmniej 44 mln zł i stworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy do końca 2014r. (70 % osadę stanowisk będą stanowić kobiety) utrzymując zatrudnienie przez okres 5 lat na poziomie co najmniej 436 osób.

Przedsięwzięcie inwestycyjne związane jest z rozbudową istniejącego zakładu poprzez zakup nieruchomości o łącznej pow. około 3,2 ha, budowę hali produkcyjno-magazynowej i zakup nowoczesnych linii technologicznych do produkcji lamp samochodowych. Ok. 20 % produkcji będzie kierowane na rynek krajowy, a pozostała część za granicę; najwięksi odbiorcy to: Volkswagen AG (Niemcy), Olsa S.p.A. (Włochy), Volkswagen Navarra S.A. (Hiszpania).

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

Polskie drogi 2016-02-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.