mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Producent lamp rozbuduje zakład i zatrudni 100 osób

Producent lamp rozbuduje zakład i zatrudni 100 osób

Olsa Poland Sp. z o.o. z kapitałem włoskim otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE. Olsa rozbuduje swój zakład na potrzeby nowych zamówień płynących od producentów aut. Włoski producent lamp zainwestuje co najmniej 44 mln zł i stworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy do końca 2014r.

Producent lamp rozbuduje zakład i zatrudni 100 osób
Spółka Olsa Poland Sp. z o.o. współpracuje z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie - produkuje lampy samochodowe dla takich marek jak: Fiat, Volkswagen, Renault, Opel, BMW.

Włoski producent lamp zainwestuje co najmniej 44 mln zł i stworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy do końca 2014r. (70 % osadę stanowisk będą stanowić kobiety) utrzymując zatrudnienie przez okres 5 lat na poziomie co najmniej 436 osób.

Przedsięwzięcie inwestycyjne związane jest z rozbudową istniejącego zakładu poprzez zakup nieruchomości o łącznej pow. około 3,2 ha, budowę hali produkcyjno-magazynowej i zakup nowoczesnych linii technologicznych do produkcji lamp samochodowych. Ok. 20 % produkcji będzie kierowane na rynek krajowy, a pozostała część za granicę; najwięksi odbiorcy to: Volkswagen AG (Niemcy), Olsa S.p.A. (Włochy), Volkswagen Navarra S.A. (Hiszpania).

Podobne wiadomości:

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

Polskie drogi 2016-02-23

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Finanse i prawo 2015-11-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic