mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Program sprzedaży zbiorowej Mitsubishi

Program sprzedaży zbiorowej Mitsubishi

Firma MMC Car Poland przygotowała specjalny program dla klientów, którzy decydują się na zakup większej liczby aut marki Mitsubishi.

Inauguracja działalności programu wiąże się ze spodziewaną wkrótce premierą nowego Mitsubishi L200. Dzięki licznym zaletom tego modelu, możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie i korzystnej ofercie cenowej firma ma nadzieję zdobyć wielu nowych klientów instytucjonalnych. Nowy program, którego zasady będą dostosowywane do zmieniających się warunków rynkowych, ma na celu zwiększenie wolumenu sprzedaży oraz lojalności klientów, polepszenie rentowności stacji dealerskich i wizerunku marki Mitsubishi.

Zgodnie z zasadami nowego programu klientem zbiorowym jest firma, organizacja lub instytucja, która zakupuje co najmniej 3 auta. Zniżki przy zakupie aut sięgają od 3% do 11% w zależności od liczby aut oraz modelu. Przy transakcji dotyczącej ponad 50 aut warunki zakupu są negocjowane indywidualnie.

Zobacz więcej o marce Mitsubishi

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.