mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Program sprzedaży zbiorowej Mitsubishi

Program sprzedaży zbiorowej Mitsubishi

Firma MMC Car Poland przygotowała specjalny program dla klientów, którzy decydują się na zakup większej liczby aut marki Mitsubishi.

Inauguracja działalności programu wiąże się ze spodziewaną wkrótce premierą nowego Mitsubishi L200. Dzięki licznym zaletom tego modelu, możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie i korzystnej ofercie cenowej firma ma nadzieję zdobyć wielu nowych klientów instytucjonalnych. Nowy program, którego zasady będą dostosowywane do zmieniających się warunków rynkowych, ma na celu zwiększenie wolumenu sprzedaży oraz lojalności klientów, polepszenie rentowności stacji dealerskich i wizerunku marki Mitsubishi.

Zgodnie z zasadami nowego programu klientem zbiorowym jest firma, organizacja lub instytucja, która zakupuje co najmniej 3 auta. Zniżki przy zakupie aut sięgają od 3% do 11% w zależności od liczby aut oraz modelu. Przy transakcji dotyczącej ponad 50 aut warunki zakupu są negocjowane indywidualnie.

Zobacz więcej o marce Mitsubishi

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Aktualności 2016-08-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport