mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Projekt Delta w Nowej Soli?

Projekt Delta w Nowej Soli?

Grupa Gedia planuje budowę kolejnej fabryki produkującej części do samochodów. Nowa Sól zabiega o umiejscowienie inwestycji w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Projekt Delta w Nowej Soli?
Firma Gedia Gebrüder Dingerkus GmbH planuje przedsięwzięcie pod tajemniczą nazwą "Projekt Delta", które wiąże się z produkcją części dla przemysłu motoryzacyjnego. Głównym odbiorcą nowej fabryki będzie koncern General Motors. Plany inwestycyjne związane są z możliwymi kontraktami na nowe produkty firmy. Budowa nowej fabryki grupy Gedia jest konieczna i na pewno powstanie w Polsce, gdyż części będą produkowane dla zakładu GM w Gliwicach. Do tej pory nie ustalono jeszcze dokładnej lokalizacji nowego obiektu. Fabryka może powstać albo w Nowej Soli, albo bezpośrednio w Gliwicach.

W czwartek w Attendorn, w głównej siedzibie grupy Gedia, prezydent Nowej Soli, Wadim Tyszkiewicz przekonywał szefa firmy, Jürgena Hillesheima o korzystnych warunkach dla inwestycji w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Podobne wiadomości:

Mekka dla niewdzięcznych

auto motor i sport 0000-00-00

Nie podoba ci się, że co trzeci samochód na parkingu wygląda identycznie jak twój? Przyjedź do Essen na największą w Europie wystawę tuningową - nawet jeśli nic nie kupisz, to na pewno się zainspirujesz.

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Polskie drogi 2015-06-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o działaniu systemu, który pozwala sprawdzić przeszłość samochodu sprowadzonego z zagranicy. Od przyszłego roku usługa poszerzy się o nowe funkcje.