mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Promocja produktów MaxLife

Promocja produktów MaxLife

Z początkiem lipca firma Valvoline Polska rozpoczęła promocję wybranych produktów z rodziny MaxLife - produktów opracowanych specjalnie do samochodów z większym przebiegiem.

W ramach promocji klienci przy zakupie/wymianie 4 litrów oleju silnikowego Valvoline MaxLife otrzymają gratis jeden z dodatków do czyszczenia układu zasilania MaxLife Fuel/Diesel System Cleaner.

Dodatki MaxLife chronią układ zasilania przed złej jakości paliwem, efektywnie redukują osady i nagary w komorze spalania i szybko przywracają prawidłowy stan wtryskiwaczy paliwa, zaworów dolotowych i przewodów paliwowych. W rezultacie wpływają na poprawę mocy i osiągów silnika, obniżenie zużycia paliwa i redukcję emisji spalin. Promocyjne dodatki MaxLife Fuel/Diesel System Cleaner oznaczone specjalną naklejką “GRATIS” będą dodawane przy wymianie lub zakupie 4 litrów oleju silnikowego MaxLife.

Promocja obejmuje oleje silnikowe Valvoline MaxLife: MaxLife Synthetic 5W-40, MaxLife 10W-40 oraz MaxLife Diesel 10W-40.

Promocja potrwa do 15 września br. lub do wyczerpania zapasów. Oferta promocyjna Valvoline skierowana jest do sklepów i warsztatów oferujących produkty Valvoline. Przy zakupie olejów MaxLife w opakowaniach 4L, 60L i 208L warsztaty i sklepy otrzymają gratisowe dodatki, które będą rozdawane klientom kupującym produkty Valvoline.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe BMW X3 - oficjalny debiut
Nowe BMW X3 - oficjalny debiut
Na rynek wchodzi trzecia generacja BMW X3. Popularny SUV z Bawarii otrzymał technologie znane z flagowych modeli tej marki. Producent obiecuje, że nowy model sprawi jeszcze więcej frajdy z jazdy niż poprzednik, a do tego będzie bardziej luksusowy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech