mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pronar - z rozmachem w świat

Pronar - z rozmachem w świat

Firma Pronar z Narwi, producent ciągników, maszyn i kół tarczowych, planuje zwiększyć produkcję i zatrudnić około 300 osób. Duży wpływ na rozwój polskiego przedsiębiorstwa ma rosnąca lawinowo liczba zamówień z zagranicy. Zakład rozbudowuje się i rozwija infrastrukturę W ostatnim miesiącu powierzchnia hal zakładu powiększyła się o 1,5 ha.

Pronar - z rozmachem w świat

Od kilku lat Pronar utrzymuje pozycję lidera w Polsce w produkcji ciągników rolniczych. W roku 2006 spółka rozpoczęła produkcję nowej generacji ciągników serii P5. "Ciągniki te otwierają nowy rozdział w naszej ofercie rynkowej i stanowią nowe standardy w zakresie budowy, parametrów technicznych, wyposażenia i jakości oraz mogą być porównywalne z ich odpowiednikami najbardziej znanych światowych marek" - zapewniają przedstawiciel firmy.

Pronar z Narwi to jedna z najprężniej rozwijających się firm w regionie północno-wschodnim. Firma oprócz ciągników i maszyn produkuje także przyczepy rolnicze i koła do specjalistycznych pojazdów. Strategia kołowni to oferta pełnego asortymentu kół do traktorów, przyczep, kombajnów i "wyrafinowanych" kół do ciężkich maszyn drogowych. W tym zakresie firma obecna na rynku polskim, europejskim, amerykańskim, japońskim ma nieliczną konkurencję.

Przeczytaj także:

Gwiazdy motobiznesu - Dobra Firma 2005 (2005-11-30)

Sor Iberica inwestuje pod Legnicą (2006-08-01)

Niewiadów połączył siły (2006-07-27)

Wielton ciągle w drodze (2006-06-21)


 


Podobne wiadomości:

Mazowiecka S8 - są wykonawcy, rusza wycinka

Mazowiecka S8 - są wykonawcy, rusza wycinka

Polskie drogi 2015-12-07

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Polskie drogi 2015-11-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando