mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pronar - z rozmachem w świat

Pronar - z rozmachem w świat

Firma Pronar z Narwi, producent ciągników, maszyn i kół tarczowych, planuje zwiększyć produkcję i zatrudnić około 300 osób. Duży wpływ na rozwój polskiego przedsiębiorstwa ma rosnąca lawinowo liczba zamówień z zagranicy. Zakład rozbudowuje się i rozwija infrastrukturę W ostatnim miesiącu powierzchnia hal zakładu powiększyła się o 1,5 ha.

Pronar - z rozmachem w świat

Od kilku lat Pronar utrzymuje pozycję lidera w Polsce w produkcji ciągników rolniczych. W roku 2006 spółka rozpoczęła produkcję nowej generacji ciągników serii P5. "Ciągniki te otwierają nowy rozdział w naszej ofercie rynkowej i stanowią nowe standardy w zakresie budowy, parametrów technicznych, wyposażenia i jakości oraz mogą być porównywalne z ich odpowiednikami najbardziej znanych światowych marek" - zapewniają przedstawiciel firmy.

Pronar z Narwi to jedna z najprężniej rozwijających się firm w regionie północno-wschodnim. Firma oprócz ciągników i maszyn produkuje także przyczepy rolnicze i koła do specjalistycznych pojazdów. Strategia kołowni to oferta pełnego asortymentu kół do traktorów, przyczep, kombajnów i "wyrafinowanych" kół do ciężkich maszyn drogowych. W tym zakresie firma obecna na rynku polskim, europejskim, amerykańskim, japońskim ma nieliczną konkurencję.

Przeczytaj także:

Gwiazdy motobiznesu - Dobra Firma 2005 (2005-11-30)

Sor Iberica inwestuje pod Legnicą (2006-08-01)

Niewiadów połączył siły (2006-07-27)

Wielton ciągle w drodze (2006-06-21)


 


Podobne wiadomości:

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Polskie drogi 2015-11-24

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

Polskie drogi 2016-04-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku
Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku
Skoda po raz kolejny nie pozostawiła szans konkurentom. Cały rynek samochodów nowych zanotował wzrosty, ale czeska marka wyraźnie zwiększyła dystans w stosunku do konkurentów. Skoda była najchętniej wybieraną marką w Polsce wśród klientów indywidualnych i flotowych.