Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Prowadził mając 6,74 promila!

Prowadził mając 6,74 promila!

60-letni Eugeniusz S. jadący samochodem ulicami Szczecina miał we krwi 6,74% alkoholu. Zanim na miejsce przyjechali policjanci z sekcji ruchu drogowego, kierowca Citroena... zasnął.

Prowadził mając 6,74 promila!
Pijany szofer został bowiem zatrzymany przez innego policjanta. Jadąc swoim prywatnym samochodem ul. Dworską zauważył osobowego citroena. Samochód jechał całą szerokością jezdni co chwilę wjeżdżając na chodniki. Policjant wyprzedził auto i zatrzymał do kontroli. Od kierowcy wyczuł wyraźną woń alkoholu.

Ponieważ z mężczyzną nie można było nawiązać kontaktu, trafił on do miejskiej izby wytrzeźwień. Stamtąd został przewieziony do szpitala na oddział toksykologii, gdzie pobrano mu krew do badania na zawartość alkoholu. Wynik tego badania to 6,74 promila. 

W związku z tym, że 60-letni Eugeniusz S. miał niewydolność oddechową i krążeniową został umieszczony na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Komentuj:

~koszt 2007-07-23

a koszt łączny akcji w wysokości 12.000 zł obciążył budżet państwa. Pijany dziadek straci prawko, zapłaci mandat w wysokości 1000 zł i rachunek za izbe - jakieś 400 zł. Dziadek bedzie miał co wnukom opowiadać, a my wszyscy jestesmy w plecy ....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Kodiaq – polskie ceny
Skoda Kodiaq – polskie ceny
Podczas salonu motoryzacyjnego w Paryżu czeski producent zaprezentował produkcyjną wersję modelu Kodiaq. Przy okazji importer opublikował polskie ceny siedmiomiejscowego SUV-a, który z pewnością będzie przyszłorocznym hitem.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj