mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przed GP USA

Przed GP USA

Przedostatni wyścig tegorocznego sezonu Formuły 1 odbędzie się już w ten weekend na torze Indianapolis w USA. Mimo tak bliskiego zakończenia, wynik mistrzostw świata ciągle nie jest jeszcze przesądzony.

Przed GP USA

W tabeli konstruktorów zespół z Woking również jest na trzecim miejscu (120 punktów) i traci 21 punktów do zajmującego pierwsze miejsce Williams-BMW oraz 17 do drugiego Ferrari.
KIMI RAIKKONEN
Z niecierpliwością czekam na wyścig w Stanach Zjednoczonych. Tor Indianapolis znacznie lepiej odpowiada charakterystyce samochodu MP4-17 D i mam nadzieję, że będziemy mogli na nim powalczyć. Ponieważ wyścig w USA będzie miał decydujące znaczenie dla wyników mistrzostw świata, bardzo chciałbym uzyskać na nim dobry rezultat.
DAVID COULTHARD
Po wyścigu we Włoszech spędziliśmy dwa dni na testach w Barcelonie, które były bardzo efektywne dla zespołu, a przecież tor w Indianapolis jest podobny do Catalunyi w Hiszpanii. Bardzo lubię wyścig o GP USA - w ostatnich kilku latach zdobywałem miejsca na podium, a atmosfera tworzona przez fanów jest tutaj absolutnie niepowtarzalna.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.