Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przed GP Włoch

Przed GP Włoch

Ostatni europejski wyścig GP w tym sezonie odbędze się w ten weekend na torze Monza we Włoszech (pozostałe dwa to: tor Indianapolis w USA i Suzuki w Japonii).

Przed GP Włoch

KIMI RAIKKONEN
Wyniki ostatniego GP na Węgrzech spowodowały, że w mistrzostwach świata kierowców wszystko może się jeszcze wydarzyć. Ostatnie trzy wyścigi zapowiadają się bardzo ekscytująco, ponieważ odbędą się na bardzo dobrych, wymagających torach. Na torze Monza będzie liczyła się przede wszystkim szybkość – na głównej prostej samochody będą rozwijać prędkość do około 350 km/godz. Podczas kwalifikacji będziemy się starać o zdobycie jak najlepszych miejsc, tak aby uniknąć udziału w kraksach, jakie często zdarzają się na Monzie tuż po starcie wyscigu.
DAVID COULTHARD
W ubiegłym tygodniu wspólnie z Kimim i Alexem przeprowadziliśmy na Monzie bardzo efektywne testy samochodu MP4-17D. Nasza praca koncentrowała się na ustawieniach i ogólnym przygotowaniu samochodu, a także na testowaniu kilku nowych rozwiązań. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych testów i mamy nadzieję, że przyniosą one rezultaty podczas wyścigu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Fabia od Carlex Design
Skoda Fabia od Carlex Design
Polska firma Carlex Design znów zaskakuje i tym razem przedstawia swoją wizję wnętrza Skody Fabii. Naszym zdanie wygląda "szałowo", sprawdź sam!