mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Skoda Auto Polska właśnie wprowadziła na rynek nowy model - Škodę Fabia Van+, bazującą na niezwykle popularnej wersji nadwoziowej Fabii Combi z homologacją kategorii N1 i możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+
Nowa oferta skierowana jest do przedsiębiorców, dla których kluczowe znaczenie ma możliwość odliczenia pełnego podatku VAT od kosztów zakupu auta oraz możliwość odliczania podatku VAT od paliwa i materiałów eksploatacyjnych. Škoda Fabia Van+ powstała w oparciu Fabię najnowszej generacji w nadwoziu kombi. Posiada stałą przegrodę za przednimi siedzeniami i może być używana w wersji dwumiejscowej bądź czteromiejscowej.

Škodę Fabia Van+ można kupić już od 33 279 PLN netto (40 600 PLN brutto) za wersję Classic z silnikiem 1.2/44 kW o mocy 60 KM. Już od samego początku sprzedaży model jest objęty promocją - każda z wersji wyposażenia posiada w standardzie klimatyzację półautomatyczną. Škodę Fabia Van+ wyposażoną w silnik wysokoprężny można nabyć już od 40 245 PLN netto (49 100 PLN brutto), a najdroższa konfiguracja to wydatek rzędu 53 278 PLN netto (65 000 PLN brutto). Dodatkowo, pakiety wyposażenia Joy oraz Fun są obecnie dostępne w promocyjnych cenach.

W porównaniu z dotychczasowym modelem Fabia Van (zbudowanym na bazie nadwozia hatchback), nowe auto w wersji Van+ ma większe rozmiary zewnętrzne. Fabia Van+ jest o 7 mm dłuższa i 46 mm wyższa. Długość, szerokość i wysokość (odpowiednio: 4239 mm, 1642 mm i 1498 mm) tworzą solidną bazę dla przestrzeni ładunkowej wynoszącej 1,46 m3 (1 460 l).

- Škoda Fabia to najpopularniejszy w Polsce samochód kupowany dla flot samochodowych i małych firm. Prezentowana wersja nadwoziowa z pewnością przyczyni się do umocnienia marki Škoda w segmencie pojazdów dla przedsiębiorców - mówi Bartosz Banaszak, Sales Fleet Manager, Skoda Auto Polska.

Škoda Fabia Van+ poszerza gamę modeli ciężarowych, którą tworzyły do tej pory: Škoda Praktik, bazująca na wersji nadwoziowej Roomster i Škoda Fabia Van zbudowana w oparciu o nadwozie Fabii Hatchback. Warto nadmienić, że ciężarowe wersje marki Skoda - Premia, Van i Van+, posiadają możliwość wstawienia tylnej kanapy i użytkowania auta przez większą ilość osób, co znacząco podwyższa ich wartość rezydualną w porównaniu do samochodów innych producentów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Fabia
Skoda Fabia
Cena podstawowa już od: 40 380 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Skoda Kodiaq - ponad tysiąc zamówień!

Skoda Kodiaq - ponad tysiąc zamówień!

Aktualności 2017-03-20

Skoda przedstawia limitowaną serię Drive

Skoda przedstawia limitowaną serię Drive

Aktualności 2017-03-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Dobra wiadomość jest taka, że Mitsubishi finalnie nie uśmierciło swojego kompakta. Na rynku pojawi się model Grand Lancer, ale nie będzie dostępny dla klientów w Europie. Zamiast tego pojawi się na wybranych rynkach w Azji.