mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przedstawiciel indyjskiego przemysły motoryzacyjnego w Polsce

Przedstawiciel indyjskiego przemysły motoryzacyjnego w Polsce

W dniach 21 – 26 października br. będzie gościł w Polsce przedstawiciel indyjskiego przemysłu motoryzacyjnego, który pracuje na zlecenie indyjskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów oraz Stowarzyszenia Producentów Podzespołów, pod auspicjami Ministerstwa Przemysłu Ciężkiego. Celem wizyty jest nawiązanie ewentualnej kooperacji z firmami z sektora automotive, produkującymi na terenie Polski.

Przedstawiciel indyjskiego przemysły motoryzacyjnego w Polsce
- W dniu 21 października, w siedzibie Polskiej Izby Motoryzacji odbędzie się spotkanie z prezesem Polskiej Izby Motoryzacji. W spotkaniu, po wcześniejszych uzgodnieniach mogą wziąć udział firmy zainteresowane ewentualną współpracą z firmami z Indii. Z korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych wynika, że możliwa jest współpraca w różnych obszarach: firmy indyjskie chciałaby korzystać z usług sektora dostawców części i komponentów z terenu Polski, jak również zainteresować firmy „OEM” nawiązaniem współpracy z dostawcami z Indii. Podczas wymiany korespondencji padły stwierdzenia, że nie wyklucza się również inwestycji na terenie naszego kraju - informuje Polska Izba Motoryzacji.
Tematy w artykule: dostawcy

Podobne wiadomości:

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie inwestują w Invest-Parku

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie...

Aktualności 2014-10-21

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Aktualności 2014-12-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross