mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przedstawiciel indyjskiego przemysły motoryzacyjnego w Polsce

Przedstawiciel indyjskiego przemysły motoryzacyjnego w Polsce

W dniach 21 – 26 października br. będzie gościł w Polsce przedstawiciel indyjskiego przemysłu motoryzacyjnego, który pracuje na zlecenie indyjskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów oraz Stowarzyszenia Producentów Podzespołów, pod auspicjami Ministerstwa Przemysłu Ciężkiego. Celem wizyty jest nawiązanie ewentualnej kooperacji z firmami z sektora automotive, produkującymi na terenie Polski.

Przedstawiciel indyjskiego przemysły motoryzacyjnego w Polsce
- W dniu 21 października, w siedzibie Polskiej Izby Motoryzacji odbędzie się spotkanie z prezesem Polskiej Izby Motoryzacji. W spotkaniu, po wcześniejszych uzgodnieniach mogą wziąć udział firmy zainteresowane ewentualną współpracą z firmami z Indii. Z korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych wynika, że możliwa jest współpraca w różnych obszarach: firmy indyjskie chciałaby korzystać z usług sektora dostawców części i komponentów z terenu Polski, jak również zainteresować firmy „OEM” nawiązaniem współpracy z dostawcami z Indii. Podczas wymiany korespondencji padły stwierdzenia, że nie wyklucza się również inwestycji na terenie naszego kraju - informuje Polska Izba Motoryzacji.
Tematy w artykule: dostawcy

Podobne wiadomości:

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Aktualności 2014-12-12

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.