mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przetestuj Bandita

Przetestuj Bandita

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu motocyklowego Suzuki Motor Poland wspólnie z 19 autoryzowanymi dealerami organizuje w całej Polsce jazdy próbne dla klientów zainteresowanych nowym modelem Suzuki Bandit 650S.

Przetestuj Bandita

Bandit trafił na rynek w 1995 roku i od razu znalazł się w czołówce sprzedawanych motocykli, stając się kultowym modelem. Najnowsza wersja także cieszy się dużym zainteresowaniem.

Model z 2005 roku występuje w wersji "naked" -  Bandit 650 oraz wersji z półowiewką - Bandit 650S. Nowy Bandit jest wyposażony m.in. w lżejszy układ wydechowy, krótszy zbiornik paliwa oraz obrotomierz analogowy i wyświetlacz LCD. Dostępna jest także wersja wyposażona w ABS. Model ten znany jest z tego, że daje możliwość dokładnego przystosowania do potrzeb użytkownika. Nowy Bandit, w porównaniu do poprzedniej wersji, umożliwia dodatkowo regulowanie wysokości kierownicy i wysokości siedzenia kierowcy.

Jazdy testowe GSF650 w Polsce to część ogólnoeuropejskiego programu ogłoszonego przez Suzuki Motor Corporation. Klienci mają także możliwość przetestowania innych, wybranych modeli motocykli Suzuki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.