mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przetestuj Bandita

Przetestuj Bandita

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu motocyklowego Suzuki Motor Poland wspólnie z 19 autoryzowanymi dealerami organizuje w całej Polsce jazdy próbne dla klientów zainteresowanych nowym modelem Suzuki Bandit 650S.

Przetestuj Bandita

Bandit trafił na rynek w 1995 roku i od razu znalazł się w czołówce sprzedawanych motocykli, stając się kultowym modelem. Najnowsza wersja także cieszy się dużym zainteresowaniem.

Model z 2005 roku występuje w wersji "naked" -  Bandit 650 oraz wersji z półowiewką - Bandit 650S. Nowy Bandit jest wyposażony m.in. w lżejszy układ wydechowy, krótszy zbiornik paliwa oraz obrotomierz analogowy i wyświetlacz LCD. Dostępna jest także wersja wyposażona w ABS. Model ten znany jest z tego, że daje możliwość dokładnego przystosowania do potrzeb użytkownika. Nowy Bandit, w porównaniu do poprzedniej wersji, umożliwia dodatkowo regulowanie wysokości kierownicy i wysokości siedzenia kierowcy.

Jazdy testowe GSF650 w Polsce to część ogólnoeuropejskiego programu ogłoszonego przez Suzuki Motor Corporation. Klienci mają także możliwość przetestowania innych, wybranych modeli motocykli Suzuki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.