mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przewodnik po polskiej motoryzacji

Przewodnik po polskiej motoryzacji

Nowy newsletter Mapa Polskiej Motoryzacji dostępny na platformie internetowej mojeauto.pl to "przyjemny obowiązek" dla każdego kto identyfikuje się z branżą motoryzacyjną.

Przewodnik po polskiej motoryzacji

Różnorodność aktualności z sektora motoryzacyjnego ze wszystkich regionów naszego kraju, informacje o inwestycjach, niecodziennych wydarzeniach, ciekawe zdjęcia, raporty i analizy. Obok aktualności publikowane są komentarze czołowych ekspertów, analityków i uznanych praktyków motoryzacji. To właśnie idea stworzenia możliwości szybkiego wglądu do zgromadzonych informacji z różnych źródeł w jednym miejscu stała się powodem stworzenia nowego newslettera Mapa Polskiej Motoryzacji.

"O tym jak niezwykle interesującym obszarem jest sektor motoryzacyjny świadczy rosnąca popularność serwisu Mapa Polskiej Motoryzacji. Nowy newsletter powstał w efekcie rozbudowy projektu Mapa Polskiej Motoryzacji, tworzonego przede wszystkim z myślą o osobach żywo zainteresowanych tematyką rozwijającego się sektora motoryzacyjnego, w tym przedsiębiorców, kadry kierowniczej, biznesmenów" - Michał Kluba, Prezes Zarządu Internet Service S.A., operatora mojeauto.pl.

Z uwagi  na fakt, iż projekt Mapa Polskiej Motoryzacji jest już doskonale rozpoznawalny i identyfikowany jako rzetelne źródło informacji, został on objęty honorowym patronatem przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ). W ramach projektu mojeauto.pl współpracuje również z Polską Izbą Motoryzacji (PIM) uczestnicząc w misji promocji sektora poddostawców komponentów dla motoryzacji w kraju i zagranicą.

Subskrypcja newslettera Mapa Polskiej Motoryzacji

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Projekt Automotive Silesia Region

Projekt Automotive Silesia Region

Aktualności 2011-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia Kodiaqa Scout
Skoda przedstawia Kodiaqa Scout
Do zwykłej wersji Kodiaqa teraz dołącza wariant uterenowiony z dopiskiem Scout. Auto oferowane jest z czterema jednostkami napędowymi do wyboru i napędem przekazywanym na obie osie dostępnym w standardzie.
Nowy Citroen C3 Nowy Citroen C3