mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przeżył i dostał nowe auto

Przeżył i dostał nowe auto

Marc Keinath, gość, który przeżył niezwykle groźnie wyglądający wypadek w swoim Chevrolecie Malibu z 2004 roku, dostał właśnie nowe auto od General Motors na koszt firmy, oczywiście.

Przeżył i dostał nowe auto
W tym tygodniu Keinath jechał drogą międzystanową nr 75 w Genesee County w Michigan, kiedy najechał niespodziewanie na niewidoczną pokrywę lodu na czarnym jak węgiel asfalcie i wpadł w poślizg. Kiedy odzyskał w końcu pełną kontrolę nad swoim autem, sekundy później w tył wjechała mu wielka 20 tonowa ciężarówka, wypełniona cukrem, której przyczepa w konsekwencji wylądowała na dachu Malibu, miażdżąc go niemal doszczętnie.

- Kiedy części dachu zaczęły się miażdżyć pod ogromnym naciskiem przyczepy, Keinath położył swoje siedzenie, co dało mu wiecej miejsca, a następnie chwycił za telefon komórkowy i zadzownił po odpowiednie służby - General Motors napisało w swoim oświadczeniu. Na szczęście dach Malibu wytrzymał niesamowity nacisk, dzięki czemu kierowca wyszedł z całego wypadku z zadrapaniami. - Kiedy patrzysz na samochód pana Keinath, nigdy byś nie powiedział, że ktoś może wyjść z czegoś takiego żywy - powiedział Rick Scheidt, dyrektor marki Chevrolet.

Podobne wiadomości:

Święta 2016 na drogach – mniej wypadków, mniej pijanych

Święta 2016 na drogach – wypadków,...

Aktualności 2016-12-27

Dzięki UFG poznasz historię swojego ubezpieczenia

Dzięki UFG poznasz historię swojego...

Aktualności 2016-07-07

Komentuj:

rysiu_krzysiu 2011-01-26

Ciekawe czy w ogóle ma ochotę jeszcze jeździć samochodem. Ja bym chyba już nie wsiadł po takim wypadku...

marko1 2011-01-25

Gość, który przeżył niezwykle groźny wypadek, miał naprawdę dużo szczęścia a co zatem idzie odznaczył się dużym opanowaniem. Dostał drugie życie.

aaa 2011-01-24

W nowym by już nie przeżył, bo w momencie uderzenia odłączy mu akumulator. A że fotele są elektrycznie to już ich nie opuści.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Kilka tygodni temu poznaliśmy kolejną generację topowego Lexusa LS, a tymczasem samochód wchodzi do polskich salonów - polski importer ujawnił cenniki. Czy japońska limuzyna powinna się obawiać niemieckiej konkurencji?
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic