mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przeżył i dostał nowe auto

Przeżył i dostał nowe auto

Marc Keinath, gość, który przeżył niezwykle groźnie wyglądający wypadek w swoim Chevrolecie Malibu z 2004 roku, dostał właśnie nowe auto od General Motors na koszt firmy, oczywiście.

Przeżył i dostał nowe auto
W tym tygodniu Keinath jechał drogą międzystanową nr 75 w Genesee County w Michigan, kiedy najechał niespodziewanie na niewidoczną pokrywę lodu na czarnym jak węgiel asfalcie i wpadł w poślizg. Kiedy odzyskał w końcu pełną kontrolę nad swoim autem, sekundy później w tył wjechała mu wielka 20 tonowa ciężarówka, wypełniona cukrem, której przyczepa w konsekwencji wylądowała na dachu Malibu, miażdżąc go niemal doszczętnie.

- Kiedy części dachu zaczęły się miażdżyć pod ogromnym naciskiem przyczepy, Keinath położył swoje siedzenie, co dało mu wiecej miejsca, a następnie chwycił za telefon komórkowy i zadzownił po odpowiednie służby - General Motors napisało w swoim oświadczeniu. Na szczęście dach Malibu wytrzymał niesamowity nacisk, dzięki czemu kierowca wyszedł z całego wypadku z zadrapaniami. - Kiedy patrzysz na samochód pana Keinath, nigdy byś nie powiedział, że ktoś może wyjść z czegoś takiego żywy - powiedział Rick Scheidt, dyrektor marki Chevrolet.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Statystyki długiego weekendu - podobnie jak rok temu

Statystyki długiego weekendu - podobnie jak...

Aktualności 2016-05-30

Komentuj:

rysiu_krzysiu 2011-01-26

Ciekawe czy w ogóle ma ochotę jeszcze jeździć samochodem. Ja bym chyba już nie wsiadł po takim wypadku...

marko1 2011-01-25

Gość, który przeżył niezwykle groźny wypadek, miał naprawdę dużo szczęścia a co zatem idzie odznaczył się dużym opanowaniem. Dostał drugie życie.

aaa 2011-01-24

W nowym by już nie przeżył, bo w momencie uderzenia odłączy mu akumulator. A że fotele są elektrycznie to już ich nie opuści.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.