mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przeżył i dostał nowe auto

Przeżył i dostał nowe auto

Marc Keinath, gość, który przeżył niezwykle groźnie wyglądający wypadek w swoim Chevrolecie Malibu z 2004 roku, dostał właśnie nowe auto od General Motors na koszt firmy, oczywiście.

Przeżył i dostał nowe auto
W tym tygodniu Keinath jechał drogą międzystanową nr 75 w Genesee County w Michigan, kiedy najechał niespodziewanie na niewidoczną pokrywę lodu na czarnym jak węgiel asfalcie i wpadł w poślizg. Kiedy odzyskał w końcu pełną kontrolę nad swoim autem, sekundy później w tył wjechała mu wielka 20 tonowa ciężarówka, wypełniona cukrem, której przyczepa w konsekwencji wylądowała na dachu Malibu, miażdżąc go niemal doszczętnie.

- Kiedy części dachu zaczęły się miażdżyć pod ogromnym naciskiem przyczepy, Keinath położył swoje siedzenie, co dało mu wiecej miejsca, a następnie chwycił za telefon komórkowy i zadzownił po odpowiednie służby - General Motors napisało w swoim oświadczeniu. Na szczęście dach Malibu wytrzymał niesamowity nacisk, dzięki czemu kierowca wyszedł z całego wypadku z zadrapaniami. - Kiedy patrzysz na samochód pana Keinath, nigdy byś nie powiedział, że ktoś może wyjść z czegoś takiego żywy - powiedział Rick Scheidt, dyrektor marki Chevrolet.

Podobne wiadomości:

Święta 2016 na drogach – mniej wypadków, mniej pijanych

Święta 2016 na drogach – wypadków,...

Aktualności 2016-12-27

Statystyki długiego weekendu - podobnie jak rok temu

Statystyki długiego weekendu - podobnie jak...

Aktualności 2016-05-30

Komentuj:

rysiu_krzysiu 2011-01-26

Ciekawe czy w ogóle ma ochotę jeszcze jeździć samochodem. Ja bym chyba już nie wsiadł po takim wypadku...

marko1 2011-01-25

Gość, który przeżył niezwykle groźny wypadek, miał naprawdę dużo szczęścia a co zatem idzie odznaczył się dużym opanowaniem. Dostał drugie życie.

aaa 2011-01-24

W nowym by już nie przeżył, bo w momencie uderzenia odłączy mu akumulator. A że fotele są elektrycznie to już ich nie opuści.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.