mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przygotuj Volvo na zimę

Przygotuj Volvo na zimę

Od 17 do 18 października 2009 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli Volvo do udziału w „Jesiennej Akcji Serwisowej 2009”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać m.in. z bezpłatnej kontroli akumulatora i atrakcyjnych rabatów na opony zimowe.

Akcje serwisowe są organizowane przez markę Volvo, dwa razy do roku – na wiosnę, by przygotować samochód do wiosenno-letnich podróży oraz jesienią aby sprawdzić auto przed nadchodzącą zimę. W tegorocznej Jesiennej Akcji Serwisowej Volvo wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje im atrakcyjne rabaty i promocje związane z przygotowaniem auta do okresu zimowego.

Sprawdzenie samochodu, będzie odpłatne, jednakże jeśli nie zostanie wykryta żadna usterka, to usługa jest bezpłatna. Koszt kontroli to 50 zł, który zostanie wliczony w koszt naprawy samochodu i ewentualnego zakupu zamiennych części. Całkowity czas trwania przeglądu samochodu to tylko 45 minut.

Na wszystkich klientów w przypadku wykrycia usterek, czekają atrakcyjne rabaty - 20 % zniżki na usługę oraz 10 % rabatu na części zamienne. Każdy właściciel Volvo może skorzystać z darmowego sprawdzenie akumulatora. Dodatkowo przygotowano atrakcyjną ofertę na zakup opon zimowych.

Jesienna akcja serwisowa odbędzie się w dniach 17 – 18 października 2009 r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na infolinię Volvo 0 801 1 VOLVO (0 801 1 86586), z telefonu komórkowego 0 502 2 VOLVO (0502 2 86586) lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim Serwisem Volvo.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo akcja serwisowa ASO

Podobne wiadomości:

Volvo zastrzega nazwę S50

Volvo zastrzega nazwę S50

Aktualności 2017-07-31

Odświeżone C70 oficjalnie

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.