Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przygotuj Volvo na zimę

Przygotuj Volvo na zimę

Od 17 do 18 października 2009 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli Volvo do udziału w „Jesiennej Akcji Serwisowej 2009”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać m.in. z bezpłatnej kontroli akumulatora i atrakcyjnych rabatów na opony zimowe.

Akcje serwisowe są organizowane przez markę Volvo, dwa razy do roku – na wiosnę, by przygotować samochód do wiosenno-letnich podróży oraz jesienią aby sprawdzić auto przed nadchodzącą zimę. W tegorocznej Jesiennej Akcji Serwisowej Volvo wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje im atrakcyjne rabaty i promocje związane z przygotowaniem auta do okresu zimowego.

Sprawdzenie samochodu, będzie odpłatne, jednakże jeśli nie zostanie wykryta żadna usterka, to usługa jest bezpłatna. Koszt kontroli to 50 zł, który zostanie wliczony w koszt naprawy samochodu i ewentualnego zakupu zamiennych części. Całkowity czas trwania przeglądu samochodu to tylko 45 minut.

Na wszystkich klientów w przypadku wykrycia usterek, czekają atrakcyjne rabaty - 20 % zniżki na usługę oraz 10 % rabatu na części zamienne. Każdy właściciel Volvo może skorzystać z darmowego sprawdzenie akumulatora. Dodatkowo przygotowano atrakcyjną ofertę na zakup opon zimowych.

Jesienna akcja serwisowa odbędzie się w dniach 17 – 18 października 2009 r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na infolinię Volvo 0 801 1 VOLVO (0 801 1 86586), z telefonu komórkowego 0 502 2 VOLVO (0502 2 86586) lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim Serwisem Volvo.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo akcja serwisowa ASO

Podobne wiadomości:

Volvo V90 Cross Country - znamy polskie ceny

Volvo V90 Cross Country - znamy polskie ceny

Aktualności 2016-09-21

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
Już za kilka lat na rynku pojawi się kolejna odsłona Mercedesa SL. Największy roadster od producenta samochodów w gwiazdą zostanie tym razem zaprojektowany przez ekipę z Affalterbach.