mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przygotuj Volvo na zimę

Przygotuj Volvo na zimę

Już w najbliższy weekend (13-14 października) w autoryzowanych stacjach obsługi Volvo odbędzie się jesienna kontrola pod hasłem "Przygotuj swoje Volvo".

W tych dniach zespół specjalistów firmy zdiagnozuje auta wszystkich właścicieli szwedzkiej marki, którzy wcześniej wyrażą zainteresowanie wzięciem udziału  w akcji.
 
Firma organizuje analogiczne kontrole dwa razy do roku. Jesienią - aby przygotować auto do trudnego, zimowego okresu oraz wiosną, w celu ich sprawdzenia przed weekendowymi i wakacyjnymi wyjazdami. Akcje te cieszą się dużym zainteresowaniem klientów firmy.
 
Na klientów, którzy skorzystają z zaproszenia, czekają atrakcyjne zniżki - 20% na usługi, 10% na wymienialne, oryginalne części oraz 10% na wybrane akcesoria. Dla stałych klientów firmy, których Volvo jest starsze niż 5 lat, czeka dodatkowa oferta specjalna tj. rabat na usługi wynoszący nawet do 50% oraz do 25% rabatu na części zamienne.
 
„Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych klientów i ich najbliższych. Dlatego nasz kontakt z nimi nie kończy się na sprzedaży auta” – mówi Mariusz Nycz, Communications Manager Volvo Auto Polska. -  "Dbamy o to, by nasze samochody doskonale sprawdzały się podczas całego okresu ich użytkowania. Realizowane przez nas akcje kontrolne są tego doskonałym przykładem.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Volvo

 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo

Podobne wiadomości:

Volvo wymienia

auto motor i sport 0000-00-00

Volvo zastrzega nazwę S50

Volvo zastrzega nazwę S50

Aktualności 2017-07-31

Komentuj:

~co za sciema 2007-10-11

regularnie mam okazje jezdzic s60 D5 przez okres ok. 3 lat i po najmrozniesjszych nocach odpalal bez problemu (zreszta na polnocy tj. szwecja pewnie maja jeszcze ciekawsze temp., dlatego ten samochod jest odpowiednio do tego przygotowany). Moze twoje byly wlasnie serwisowane niezbyt regularnie (mam na mysli olej itp.) ? Pzdr.

~ddd 2007-10-11

Przygotuj swoje Volvo dobrze. Inaczej może nie zapalić, jeśli temperatura spadnie poniżej 5 stopni. Albo jeśli postoi z tydzień na parkingu. Piszę całkiem serio - kiedyś musiałem o 6 godzin opóźnić powrót z wakacji w Alpach, bo znajomym od mrozu "padł" nowy S40. W serwisie powiedzieli, że te typy tak mają. Innym razem byłem w podróży służbowej na imprezie u dostawcy - wieźli nas 6cioma S60 (też prawie-nówki). Po mroźnej nocy tylko 1 odpaliła. Tak więc polecam przygotowanie swojego Volvo do zimy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.