mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przyszłe Evolution?

Przyszłe Evolution?

Jeszcze nie nadszedł dzień pokazu Concept-Sportback na żywo podczas targów we Frankfurcie, a już głośno o kolejnej wersji słynnego Lancera Evo X, która...

Przyszłe Evolution?

...no właśnie. Na jednej z ostatnich konferencji prasowych japoński koncern przedstawił rysunki stylistów prezentujące jak może prezentować się dziesiąta już edycja sportowego sedana. Co prawda Evo IX trafi do sprzedaży dopiero w 2006 roku, więc zapowiedź może się wydawać samobójczym golem, ale na Evo X trzeba będzie poczekać jeszcze co najmniej trzy, cztery lata.


NOWOŚĆ - zobacz specjalną stronę marki Mitsubishi

Przedstawiciel Mitsubishi zauważył, że jest to dopiero "studium stylistyczna, a nie ostateczna wersja", jednak prace są już zaawansowane skoro mówi się także o silniku i podwoziu. Całkiem nowa platforma podwoziowa (najdroższy element samochodu) ma być nośnikiem dla około 330-konnego, turbodoładowanego 4-cylindrowca, dającego napęd wszystkim kołom za pośrednictwem aktywnego dyferencjału o ograniczonym poślizgu.


Więcej informacji o Mitsubishi:

Nowy L200

Nowe szaty Mitsubishi

27-28.09 - Zlot Mitsumaniaków

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando