mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna

Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna

Emocje już dawno opadły po rewolucji, jaka dokonała się w telewizji BBC, gdy z show Top Gear  został usunięty Jeremy Clarkson. Plotki o nowym programie trójki Clarkson, May i Hammond wciąż się pojawiają, ale start nowego widowiska może się opóźnić. W najgorszym wypadku nawet do 2017 roku.

Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna
Portal MotoAuthority donosi, iż wspólny, nowy program telewizyjny z udziałem byłych prezenterów Top Gear nie pojawi się w telewizji ITV. Stacja ta szuka sposobu by przechwycić panów dla siebie. W kontraktach każdej z gwiazd był podobno zapis, który wyklucza możliwość pracy dla innej telewizji brytyjskiej do końca 2017 roku. Kontrakty mówią jednak o telewizjach naziemnych.

Jeśli chodzi o internetowych nadawców telewizyjnych, takich jak np. Netflix, to sprawa jest otwarta i nikt nie może zarzucić byłym prezenterom Top Gear złamania warunków kontaktów. Wróble ćwierkają o realnych pieniądzach, które Netflix jest w stanie wyłożyć na potrzeby stworzenia show z udziałem Clarksona, Hammonda i May'a. Mowa jest o dużym budżecie.

Oczywiście jest jeszcze druga strona medalu, zainwestowana kasa zwróci się bardzo szybko. Szacuje się, że rocznie do budżetu stacji BBC Top Gear przynosił 40 mln funtów brytyjskich, co daje kwotę ok. 235 532 000 w przeliczeniu na złotówki. Na razie jednak przyszłość byłych prezenterów nie jest jasna, a sami zainteresowani mogą spokojnie czekać na rozwój sytuacji i nigdzie się nie spieszyć, stać ich na to.

Top Gear pojawi się wraz z nowym sezonem i nowymi prezenterami, jednym z nich będzie dobrze znany wszystkim, gwiazdor telewizji brytyjskiej Chris Evans. Tylko czy bez Clarksona, Hammonda i May'a będzie to program, który przyciągnie przed telewizory choćby połowę widzów, którzy oglądali Top Geara dla sławnej trójki?
Tematy w artykule: Top Gear

Podobne wiadomości:

Top Gear pod nową nazwą? May, Hammond i...

auto motor i sport 2015-05-14

Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond będą nadal prowadzić program motoryzacyjny, ale pod zmienioną nazwą i w innej stacji. Trójka showmanów pojawią się też w Warszawie.

Gwiazdy Top Gear na Verva Street Racing w Warszawie

Gwiazdy Top Gear na Verva Street Racing w...

Aktualności 2015-06-25

Komentuj:

~jako 2015-07-10

Dobrze ,ze pogonili tego durnego Clarksona to kawal ce ha

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.