mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Puchar Mechanika Roku rozstrzygnięty

Puchar Mechanika Roku rozstrzygnięty

W niedzielę, 21 maja, w Łódzkim Centrum Logistycznym Foty został rozstrzygnięty finał IV edycji konkursu o tytuł Mechanika Roku. Puchar dla najlepszego mechanika otrzymał Adam Butowicz z warsztatu Leader Service w Szczecinku.

Puchar Mechanika Roku rozstrzygnięty

Zwycięzca zdobył puchar, dyplom i nagrody o łącznej wartości 82 tysięcy zł. Zestaw dla Mechanika Roku to m.in. urządzenie pomiarowe FSA 740 firmy Bosch, lampy warsztatowe firmy Lena Lighting, młotek z uchwytem szybkomocującym firmy Tip Topol, narzędzia Stahlwille oraz ładowarka Deca Smart 3300 od firmy Sosnowski.

Piętnastu finalistów konkursu o tytuł Mechanika Roku miało do rozwiązania 11 zadań. Kilka z nich dotyczyło obsługi klienta, pozostałe były warsztatowymi. Część praktyczna odbywała się w warsztacie Akademii Technicznej Leader Service. We wszystkich konkurencjach niepokonany był Adam Butowicz.

Adam Butowicz prowadzi własną firmę – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Butowicz, należące do sieci warsztatów Leader Service. Od 2000 roku jego firma specjalizuje się w naprawach układów hamulcowych. Z motoryzacją związany jest od 20 lat – pracował w państwowych firmach motoryzacyjnych.

Konkurs o tytuł Mechanika Roku odbywa się już od czterech lat. Jego organizatorem jest firma Fota S.A., czołowy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i otwarty charakter. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mechanicy samochodowi pracujący w tym zawodzie. We wszystkich edycjach rozdano nagrody o łącznej wartości 1.100.000 zł.

W tym roku po raz pierwszy konkurs odbył się w nowej formule. W sobotę, 20 maja, do Łodzi zostali zaproszeni wszyscy mechanicy samochodowi zrzeszeni w sieciach Leader Service i Leader Service Truck. Konkurs był więc pierwszą okazją do spotkania wszystkich uczestników sieci. Wzięło w nim udział 1500 mechaników z całej Polski.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.