mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Puchar Mechanika Roku rozstrzygnięty

Puchar Mechanika Roku rozstrzygnięty

W niedzielę, 21 maja, w Łódzkim Centrum Logistycznym Foty został rozstrzygnięty finał IV edycji konkursu o tytuł Mechanika Roku. Puchar dla najlepszego mechanika otrzymał Adam Butowicz z warsztatu Leader Service w Szczecinku.

Puchar Mechanika Roku rozstrzygnięty

Zwycięzca zdobył puchar, dyplom i nagrody o łącznej wartości 82 tysięcy zł. Zestaw dla Mechanika Roku to m.in. urządzenie pomiarowe FSA 740 firmy Bosch, lampy warsztatowe firmy Lena Lighting, młotek z uchwytem szybkomocującym firmy Tip Topol, narzędzia Stahlwille oraz ładowarka Deca Smart 3300 od firmy Sosnowski.

Piętnastu finalistów konkursu o tytuł Mechanika Roku miało do rozwiązania 11 zadań. Kilka z nich dotyczyło obsługi klienta, pozostałe były warsztatowymi. Część praktyczna odbywała się w warsztacie Akademii Technicznej Leader Service. We wszystkich konkurencjach niepokonany był Adam Butowicz.

Adam Butowicz prowadzi własną firmę – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Butowicz, należące do sieci warsztatów Leader Service. Od 2000 roku jego firma specjalizuje się w naprawach układów hamulcowych. Z motoryzacją związany jest od 20 lat – pracował w państwowych firmach motoryzacyjnych.

Konkurs o tytuł Mechanika Roku odbywa się już od czterech lat. Jego organizatorem jest firma Fota S.A., czołowy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i otwarty charakter. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mechanicy samochodowi pracujący w tym zawodzie. We wszystkich edycjach rozdano nagrody o łącznej wartości 1.100.000 zł.

W tym roku po raz pierwszy konkurs odbył się w nowej formule. W sobotę, 20 maja, do Łodzi zostali zaproszeni wszyscy mechanicy samochodowi zrzeszeni w sieciach Leader Service i Leader Service Truck. Konkurs był więc pierwszą okazją do spotkania wszystkich uczestników sieci. Wzięło w nim udział 1500 mechaników z całej Polski.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.