mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Firma Arkus & Romet Group kosztem 7 mln zł uruchomi produkcję skuterów, motocykli i quadów w Podgrodziu pod Dębicą. Firma z uwagi na dynamiczny rozwój i nową inwestycję prowadzi stała rekrutację nowych pracowników.

Arkus & Romet Group to jeden z największych producentów rowerów w Polsce, aż 50% procent sprzedaży ogólnej wielkości produkcji trafia na rynek Europy Zachodniej. Producent reaguje na zmiany dokonujące się w Polsce, Europie i na świecie, realizuje nowe inwestycje, rozwija nowe działy i produkty. Zaangażowanie Arkus & Romet Group w rozwój produktów czy usług to: powstanie międzynarodowego działu  spedycji; Centrum Logistycznego; Centrum Ogumienia Rowerowego i Dętek oraz inwestycji  uruchomienia produkcji skuterów Romet Motors w Polsce. Co więcej, firma Arkus & Romet Group będzie pierwszym producentem quadów w Polsce.

Spółka posiada certyfikat ISO 9001  konsekwentnie rozszerzony w roku 2006 na wszystkie fabryki rowerowe Arkus & Romet Group - zarówno na rynku krajowym, jak i w kooperacji z firmami zachodnimi gwarantuje współpracę bez barier jakości. Kolejną certyfikacją jest motoryzacyjna, która umożliwia produkcję motorowerów.

Przeczytaj także:

Elektryczne skutery z Wrocławia (2007-06-21)

 

Tematy w artykule: quad

Podobne wiadomości:

Fabryka quadów ruszyła

Fabryka quadów ruszyła

Aktualności 2014-09-25

Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym wyposażeniem

Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym...

Finanse i prawo 2012-11-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.