mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Firma Arkus & Romet Group kosztem 7 mln zł uruchomi produkcję skuterów, motocykli i quadów w Podgrodziu pod Dębicą. Firma z uwagi na dynamiczny rozwój i nową inwestycję prowadzi stała rekrutację nowych pracowników.

Arkus & Romet Group to jeden z największych producentów rowerów w Polsce, aż 50% procent sprzedaży ogólnej wielkości produkcji trafia na rynek Europy Zachodniej. Producent reaguje na zmiany dokonujące się w Polsce, Europie i na świecie, realizuje nowe inwestycje, rozwija nowe działy i produkty. Zaangażowanie Arkus & Romet Group w rozwój produktów czy usług to: powstanie międzynarodowego działu  spedycji; Centrum Logistycznego; Centrum Ogumienia Rowerowego i Dętek oraz inwestycji  uruchomienia produkcji skuterów Romet Motors w Polsce. Co więcej, firma Arkus & Romet Group będzie pierwszym producentem quadów w Polsce.

Spółka posiada certyfikat ISO 9001  konsekwentnie rozszerzony w roku 2006 na wszystkie fabryki rowerowe Arkus & Romet Group - zarówno na rynku krajowym, jak i w kooperacji z firmami zachodnimi gwarantuje współpracę bez barier jakości. Kolejną certyfikacją jest motoryzacyjna, która umożliwia produkcję motorowerów.

Przeczytaj także:

Elektryczne skutery z Wrocławia (2007-06-21)

 

Tematy w artykule: quad

Podobne wiadomości:

Fabryka quadów ruszyła

Fabryka quadów ruszyła

Aktualności 2014-09-25

Quady z Opola do Australii

Quady z Opola do Australii

Aktualności 2014-07-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.