mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > REMOG zainwestuje 14 mln zł w SSE EURO-PARK MIELEC

REMOG zainwestuje 14 mln zł w SSE EURO-PARK MIELEC

ARP S.A. udzieliła kolejnego zezwolenia firmie REMOG POLSKA Sp. z o.o. na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie mieleckiej strefy ekonomicznej. Spółka zainwestuje w Podstrefie Mielec 14 mln zł i zwiększy zatrudnienie o co najmniej 11 osób.

REMOG zainwestuje 14 mln zł w SSE EURO-PARK MIELEC
REMOG POLSKA Sp. z o.o. jest producentem nowoczesnych komponentów dla przemysłu lotniczego, hydrauliki przemysłowej i samochodowej. W związku z rosnącą sprzedażą jej produktów, firma podjęła decyzję o uruchomieniu kolejnego projektu w mieleckiej strefie.

Spółka chce rozbudować swój kompleks produkcyjny oraz zbudować nową halę z niezbędną infrastrukturą i maszynami. Będzie tam produkować m.in. aluminiowe bloki zaworów hydraulicznych przeznaczonych do układu sterowniczego skrzydeł w samolotach oraz zintegrowanych korpusów hydraulicznych do stacji przełączeniowych.

Inwestycje spółki pozwolą zwiększyć zatrudnienie o co najmniej 11 nowych pracowników i utrzymać łączne zatrudnienia na poziomie 122 osób. Zakończenie inwestycji planowane jest w marcu 2015 roku.

REMOG POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Mielcu, wchodzi w skład niemieckiej grupy  REMOG Rudolf Erich Muller GMBH & CO KG. Działalność gospodarczą na terenie należącej do Agencji Rozwoju Przemysłu SA Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec prowadzi w oparciu o zezwolenie udzielone w 2005 r.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport