mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSME: Sołowow trzeci w Bułgarii

RSME: Sołowow trzeci w Bułgarii

Michał Sołowow i Maciek Baran zajęli trzecie miejsce w 39. Rally Bulgria i nadal pozostają wiceliderami Rajdowych Mistrzostw Europy.

Po wspaniałej walce w czasie drugiego etapu, na ostatnim 13 odcinku specjalnym załoga Cersanit Rally Team debrała miejsce na podium Włochowi Corrado Fontana (Fiat Grande Punto S2000), wygrywając z nim o 1.8 sekundy. Kielecko-krakowski duet zdobył w sumie 8 punktów i utrzymał pozycję wiceliderów Mistrzostw Europy. Zawody wygrał Bułgar Kum Donczev w Peugeocie 207 S2000.