mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: 42 załogi w Rajdzie Elmot, Bouffier bez Peuegota

RSMP: 42 załogi w Rajdzie Elmot, Bouffier bez Peuegota

Organizator 37 Rajdu Elmot-Krause opublikował listę zgłoszeń tej pierwszej eliminacji Rajdowych Mistrzostw Polski. Z numerem jeden na odcinki specjalne wyruszy Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem (Peugeot 207 S2000).

RSMP: 42 załogi w Rajdzie Elmot, Bouffier bez Peuegota

Lista zgłoszeń obfituje w 43 załogi. Pięć z nich do Świdnicy przywiezie auta klasy S2000. Obok Sołowowa w 207 S2000 kibice zobaczą Leszka Kuzaja, Tomasza Kuchara, Macieja Oleksowicza i Szymona Rutę. Dwie niespodzianki przygotował aktualny Mistrz Polski, Bryan Bouffier. Pierwsza to taka, że Francuza zobaczymy ponownie na polskich oesach wogóle, druga, że wystartuje w aucie gr N. - dokładnie Mitsubishi Lancerem Evo IX, a nie Peugeotem 207 S2000. Bouffier otrzymał drugi numer startowy.


Numer trzy i cztery otrzymali kolejny Kajetan Kajetanowicz w Subaru Impreza N14 i Michał Bębenek - tradycyjnie w Lancerze Evo IX.

Z sezonu na sezon powoli rośnie klasa A7. Stawkę wśród tych rajdówek otwierać będzie Maciej Lubiak, który z nowym pilotem Przemysławem Zawadą do Świdnicy przywiezie Renault Clio R3. Na liście widnieje także jeden "junior" - Suzuki Swift S1600 Macieja Rzeźnika.

Rajd Elmot-Krause rozegrany zostanie w dniach 14-16.05. Będzie rundą połączoną Rajdowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski (dawniej Puchar PZMot). Do drugiej grupy mistrzostw przyjętych zostało 76 zgłoszeń.


Podobne wiadomości:

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.