mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: 46 załóg w Świdnickim-Krause

RSMP: 46 załóg w Świdnickim-Krause

Organizator 39 Rajdu Świdnickiego-Krause (dawniej Elmot) opublikował listę zgłoszeń do imprezy, która odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia. Chęć przystąpienia do rywalizacji wykazało 46 załóg.

RSMP: 46 załóg w Świdnickim-Krause
Z numerem 1 na rynku w Świdnicy podczas ceremonii otwarcia pojawią się aktualni Mistrzowie Polski - Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran. Już tradycyjnie tą dwójkę zawodników kibice zobaczą w Subaru Impreza STi, przygotowaną przez stajnię Tommi Makinena. Za tym duetem ustawieni zostali kolejno: Michał Sołowow w Fordzie Fiesta S2000, Tomasz Kuchar w podrasowanym Mitsubishi Lancer Evo, który rywalizować będzie też w klasie historycznej. Do udziału w imprezie zgłosił się także Bryan Bouffier, który reprezentować będzie barwy fabrycznego zespołu Peugeot Sport Polska. Taki sam status będzie miał Grzegorz Grzyb, który także do Świdnicy przywiezie Peugeota 207 w specyfikacji S2000.

Duże zmiany szykują się w przypadku Leszka Kuzaja. Do niedawna reprezentant Skody Fabia S2000, przesiada się tym razem do Lancera Evo X, choć niewykluczone, że do czasu startu rajdu, postanowi jeszcze zmienić sprzęt. W dziesiątej ewolucji Mitsubishi zobaczymy też Michała Bębenka. Kolejny na liście jest Tomasz Czopik w Evo IX.

Duża rywalizacja szykuje się także w klasie R. Do mocnych Citroenów C2 dołączy także Jan Chmielewski, który zadebiutuje w Citronie DS R3. W pucharze Forda Fiesty widnieją 4 załogi.

Oprócz zawodników startujących w Rajdowych Mistrzostwach Polski, na odcinkach pojawią się także zawodnicy rywalizujący w Rajdowym Pucharze Polski. W przypadku tej grupy lista zgłoszeń liczy 67 załóg. Stawkę otwiera tutaj Radosław Raczkowski w Hondzie Civic - klasa A7.

Zobacz pełną listę zgłoszeń >>>
Tematy w artykule: RSMP Rajd Świdnicki-Krause

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką...

Aktualności 2012-08-11

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?