mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Frycz też wraca do N12-tki

RSMP: Frycz też wraca do N12-tki

Po Tomaszu Kucharze, również Sebastian Frycz zdecydował się na powrót do starszej ewolucji Subaru Impreza N12. W przypadku kierowcy z Wisły o przesiadce nie zadecydowały słabe osiągi nowej generacji, a dramatyczna sytuacja z Rajdu Polski, w którym N14 Frycza doszczętnie spłonęło na mecie jednego z odcinków specjalnych.

RSMP: Frycz też wraca do N12-tki
Sebastian Frycz za kierownicą Subaru Impreza N12 wystartuje już podczas najbliższej rundy RSMP, Rajdu Subaru rozgrywanego w okolicach Krakowa w dniach 5-6 lipca. Kierowca dostrajał N12-tkę na słynącym z "hopy" Mucharzu. Uzyskiwane podczas testów czasy dają podstawy do optymizmu.

"Myślę, że Subaru N12, na tym rajdzie powinienem być konkurencyjny dla najlepszych. W ubiegłym roku takim samochodem pokazałem, że czuję się na tych trudnych odcinkach wokół Łapanowa bardzo dobrze, a dzisiejsze testy wyszły ok" - przyznał Frycz. "Po dramatycznym pożarze na Rajdzie Polski z mojej czternastki nic nie zostało. Ucieszyłem się więc, gdy Leszek Kuzaj zaproponował mi na Rajd Subaru poprzedni model. Na pewno na szutrach nowe auto jest lepsze, jednak na asfaltowym rajdzie dwunastka jeszcze jest szybsza".

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 105 825 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Tematy w artykule: Impreza RSMP

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką...

Aktualności 2012-08-11

Przetestuj MINI!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.