mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Frycz też wraca do N12-tki

RSMP: Frycz też wraca do N12-tki

Po Tomaszu Kucharze, również Sebastian Frycz zdecydował się na powrót do starszej ewolucji Subaru Impreza N12. W przypadku kierowcy z Wisły o przesiadce nie zadecydowały słabe osiągi nowej generacji, a dramatyczna sytuacja z Rajdu Polski, w którym N14 Frycza doszczętnie spłonęło na mecie jednego z odcinków specjalnych.

RSMP: Frycz też wraca do N12-tki
Sebastian Frycz za kierownicą Subaru Impreza N12 wystartuje już podczas najbliższej rundy RSMP, Rajdu Subaru rozgrywanego w okolicach Krakowa w dniach 5-6 lipca. Kierowca dostrajał N12-tkę na słynącym z "hopy" Mucharzu. Uzyskiwane podczas testów czasy dają podstawy do optymizmu.

"Myślę, że Subaru N12, na tym rajdzie powinienem być konkurencyjny dla najlepszych. W ubiegłym roku takim samochodem pokazałem, że czuję się na tych trudnych odcinkach wokół Łapanowa bardzo dobrze, a dzisiejsze testy wyszły ok" - przyznał Frycz. "Po dramatycznym pożarze na Rajdzie Polski z mojej czternastki nic nie zostało. Ucieszyłem się więc, gdy Leszek Kuzaj zaproponował mi na Rajd Subaru poprzedni model. Na pewno na szutrach nowe auto jest lepsze, jednak na asfaltowym rajdzie dwunastka jeszcze jest szybsza".
Tematy w artykule: Impreza RSMP

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Kilka tygodni temu poznaliśmy kolejną generację topowego Lexusa LS, a tymczasem samochód wchodzi do polskich salonów - polski importer ujawnił cenniki. Czy japońska limuzyna powinna się obawiać niemieckiej konkurencji?
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic