mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

Krążące od kilku tygodni informacje wreszcie znalazły potwierdzenie pod postacią oficjalnych podpisów. Nowym kierowcą zespołu Subaru Import Polska w Rajdowych Mistrzostwach Polski będzie Kajetan Kajetanowicz.

RSMP:
Kajetanowicz przesiądzie się do najnowszego modelu Subaru Impreza N14. Tym samym popularny "Kajto", postrzegany przez media jako największy rajdowy talent w Polsce ostatnich lat będzie musiał sprostać wyzwaniom, którym nie podołali Leszek Kuzaj i Szwed Patrik Flodin. A cel na ten sezon się nie zmienił - mistrzostwo kraju. Ubiegłorocznego wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej oraz mistrza Polski w grupie N. popilotuje Jacek Rathe, który zastąpi dotychczasowego pilota Kajetanowicza, Macieja Wisławskiego.

Kajetan Kajetanowicz finał rozmów podsumował następująco: - "Propozycja, jaką otrzymałem od Subaru Poland Rally Team, mile mnie zaskoczyła. Kiedy zaczęliśmy poważne rozmowy około dwa miesiące temu, wiedziałem, że wspólnymi siłami stworzymy zespół, który nie tyle udowodni, ale raczej przypomni, że Subaru Impreza to auto, które może wygrywać w grupie samochodów produkcyjnych. Na prawym fotelu usiądzie w tym roku Jacek Rathe - bardzo doświadczony pilot rajdowy. Będziemy startować Subaru Imprezą N14, którą miałem okazję testować. Wierzę, że to auto ma jeszcze wiele nieodkrytych możliwości, które chcę szybko odnaleźć i maksymalnie wykorzystać."
Tematy w artykule: RSMP

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką...

Aktualności 2012-08-11

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Aktualności 2012-08-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando