mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

Krążące od kilku tygodni informacje wreszcie znalazły potwierdzenie pod postacią oficjalnych podpisów. Nowym kierowcą zespołu Subaru Import Polska w Rajdowych Mistrzostwach Polski będzie Kajetan Kajetanowicz.

RSMP:
Kajetanowicz przesiądzie się do najnowszego modelu Subaru Impreza N14. Tym samym popularny "Kajto", postrzegany przez media jako największy rajdowy talent w Polsce ostatnich lat będzie musiał sprostać wyzwaniom, którym nie podołali Leszek Kuzaj i Szwed Patrik Flodin. A cel na ten sezon się nie zmienił - mistrzostwo kraju. Ubiegłorocznego wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej oraz mistrza Polski w grupie N. popilotuje Jacek Rathe, który zastąpi dotychczasowego pilota Kajetanowicza, Macieja Wisławskiego.

Kajetan Kajetanowicz finał rozmów podsumował następująco: - "Propozycja, jaką otrzymałem od Subaru Poland Rally Team, mile mnie zaskoczyła. Kiedy zaczęliśmy poważne rozmowy około dwa miesiące temu, wiedziałem, że wspólnymi siłami stworzymy zespół, który nie tyle udowodni, ale raczej przypomni, że Subaru Impreza to auto, które może wygrywać w grupie samochodów produkcyjnych. Na prawym fotelu usiądzie w tym roku Jacek Rathe - bardzo doświadczony pilot rajdowy. Będziemy startować Subaru Imprezą N14, którą miałem okazję testować. Wierzę, że to auto ma jeszcze wiele nieodkrytych możliwości, które chcę szybko odnaleźć i maksymalnie wykorzystać."
Tematy w artykule: RSMP

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.