mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Kuchar na asfaltach w Peugeot 207 S2000

RSMP: Kuchar na asfaltach w Peugeot 207 S2000

Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski przeprowadzili testy nowego samochodu - Peugeot 207 Super 2000, którym Statoil-Loctite Rally Team będzie rywalizował, począwszy od Rajdu Rzeszowskiego, w asfaltowych rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

RSMP: Kuchar na asfaltach w Peugeot 207 S2000
Przed występem w Rzeszowie planowane są kolejne testy, a wśród nich także występ w VII i VIII rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na Siennej, już w najbliższy weekend. "Spełniło się moje marzenie i mogę powrócić do rajdówki i z krwi i kości, bo taką na pewno jest Peugeot 207 S2000. Auto posiada niesamowity potencjał jeśli chodzi o trakcję, ale silnik nie należy do najłatwiejszych w użytkowaniu. Do wykorzystania jest zaledwie przedział pomiędzy 7000, a 8500 obr/min." - powiedział po testach Tomek Kuchar."Myślę, że najważniejszym czynnikiem warunkującym dobre wyniki w aucie tego typu jest czynnik ludzki. Miałem okazję przejechać się kilkanaście kilometrów i muszę przyznać, że naprawdę dużo się dzieje, a załoga musi utrzymać maksymalną koncentrację przez cały czas. Jestem realistą i wiem, że będę potrzebował kilku rajdów, żeby się wjeździć w nową rajdówkę i zacząć wykorzystywać jej atuty. Brak mi słów, żeby opisać jak bardzo jestem wdzięczny osobie, której zawdzięczam możliwość pojechania tym autem, dziękuję również całemu teamowi za profesjonalne poskładanie auta. Ponadto podziękowania za ogromną pomoc należą się także Panom Andrzejowi Nosińskiemu i Tadeuszowi Mączyńskiemu z firmy Peugeot Polska oraz firmie PTM" - dodał wrocławski kierowca.

Podobne wiadomości:

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.