mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Kuchar zamienia Subaru

RSMP: Kuchar zamienia Subaru

Kierowca rajdowy Tomasz Kuchar w dalszej części sezonu RSMP będzie startował za kierownicą poprzedniej specyfikacji Subaru Impreza N12. Aktualny model N14, który okazał się małokonkurencyjny w walce z Mitsubishi Lancerem i autami klasy S2000 będzie sprzedany.

RSMP: Kuchar zamienia Subaru
Kuchar zdecydował się na powrót do starego samochodu po przejechaniu zaledwie dwóch rajdów. Po kiepskim występie w Rajdzie Elmot, wrocławski kierowca nie był zadowolony także z wyników w zakończonym w ubiegły weekend Rajdzie Polski, gdzie do mety dojechał dopiero na 12 miejscu ze stratą blisko 6 min. 30 s. do zwycięzcy, Michała Bębenka.

"Jeśli chodzi o nasz występ, to oczywiście jesteśmy bardzo niezadowoleni i już teraz oficjalnie mogę wszystkich poinformować, że wracam do starego samochodu, który jest sprawdzony i dużo mniej awaryjny" - powiedział Kuchar. "Jednakże pragnę podkreślić, że w dalszym ciągu jestem przekonany, że w N14 jest duży potencjał i w przyszłości, po dopracowaniu niektórych elementów, samochód ten będzie naprawdę bardzo szybki. Póki co, nie mamy na to czasu i wszyscy w zespole potrzebujemy rywalizacji, a nie rozwiązywania kolejnych problemów."
Tematy w artykule: Impreza Tomasz Kuchar RSMP

Podobne wiadomości:

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

~~Ja 2008-08-31

Kuchar nauczył się jeździć jednym typem auta i jak siadł do lepszego to nie umie jeździć? To jest kierowca rajdowy? Jakiś żart! PS. Wszystkie testy w różnych krajach wskazują że model N14 jest dużo lepszy od N13 ! Testy wykonywali profesjonalni kierowcy rajdowi i wyścigowi tu w Europie jak i w Ameryce Północnej. Wystarczy wejść do internetu i poczytać. Tyle osób nie może się mylić ! pzdr

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic