Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Kuchar zamienia Subaru

RSMP: Kuchar zamienia Subaru

Kierowca rajdowy Tomasz Kuchar w dalszej części sezonu RSMP będzie startował za kierownicą poprzedniej specyfikacji Subaru Impreza N12. Aktualny model N14, który okazał się małokonkurencyjny w walce z Mitsubishi Lancerem i autami klasy S2000 będzie sprzedany.

RSMP: Kuchar zamienia Subaru
Kuchar zdecydował się na powrót do starego samochodu po przejechaniu zaledwie dwóch rajdów. Po kiepskim występie w Rajdzie Elmot, wrocławski kierowca nie był zadowolony także z wyników w zakończonym w ubiegły weekend Rajdzie Polski, gdzie do mety dojechał dopiero na 12 miejscu ze stratą blisko 6 min. 30 s. do zwycięzcy, Michała Bębenka.

"Jeśli chodzi o nasz występ, to oczywiście jesteśmy bardzo niezadowoleni i już teraz oficjalnie mogę wszystkich poinformować, że wracam do starego samochodu, który jest sprawdzony i dużo mniej awaryjny" - powiedział Kuchar. "Jednakże pragnę podkreślić, że w dalszym ciągu jestem przekonany, że w N14 jest duży potencjał i w przyszłości, po dopracowaniu niektórych elementów, samochód ten będzie naprawdę bardzo szybki. Póki co, nie mamy na to czasu i wszyscy w zespole potrzebujemy rywalizacji, a nie rozwiązywania kolejnych problemów."
Tematy w artykule: Impreza Tomasz Kuchar RSMP

Podobne wiadomości:

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Subaru i Prodrive chcą pobić rekord Isle of Man TT

Subaru i Prodrive chcą pobić rekord Isle of...

Aktualności 2016-04-06

Komentuj:

~~Ja 2008-08-31

Kuchar nauczył się jeździć jednym typem auta i jak siadł do lepszego to nie umie jeździć? To jest kierowca rajdowy? Jakiś żart! PS. Wszystkie testy w różnych krajach wskazują że model N14 jest dużo lepszy od N13 ! Testy wykonywali profesjonalni kierowcy rajdowi i wyścigowi tu w Europie jak i w Ameryce Północnej. Wystarczy wejść do internetu i poczytać. Tyle osób nie może się mylić ! pzdr

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj