mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Kuzaj w Peugeot 207 S2000

RSMP: Kuzaj w Peugeot 207 S2000

Leszek Kuzaj otwiera listę zgłoszeń do szóstej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski, Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Niespodzianką jest start popularnego "Kuziego" w aucie klasy S2000 i to, że nie jest jeszcze jasne kto będzie jego pilotem.

RSMP: Kuzaj w Peugeot 207 S2000
Kuzaj z uwagi na fakt posiadania priorytetu FIA B otrzymał od organizatorów Rajdu Rzeszwoskiego najwyższą pozycję i w podkarpackim klasyku pojedzie z numerem 1. Krakowianin nie zasiądzie jednak w rajdówce Subaru, a po raz pierwszy wystartuje Peugeotem 207 S2000. Leszek Kuzaj wystartyje zatem w bawrach swojego zespołu firmowego STT Racing. Numer dwa otrzymał Patrik Flodin (również FIA B), który przejął schedę po Kuzaju właśnie w Subaru Poland Rally Team. Szwed zasiądzie za kierownicą Imprezy N14.

Swój udział w Rzeszowie zapowiedzieli również najszybsi w tegorocznym sezonie, lider klasyfikacji generalnej Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) oraz jej wice-lider Kajetan Kajetanowicz (Mitsubishi Lancer Evo IX). Za nimi ustawiony został Tomasz Kuchar, który drugi raz z rzędu w tym sezonie pojedzie starszą odmianą Subaru Impreza N12.

Startu na swoich rodzimych odcinkach specjalnych nie może przepuścić Grzegorz Grzyb. Prawdopodobny kandydat do zajęcia miejsca w sponsorskim zespole Fiata w przyszłym sezonie wystartuje w rajdzie właśnie Fiatem Grande Punto Abarth S2000. Łącznie na liście widnieje 31 zgłoszeń.
Tematy w artykule: RSMP

Podobne wiadomości:

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Aktualności 2012-04-23

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Aktualności 2012-08-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.