mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Kuzaj w Punto S2000?

RSMP: Kuzaj w Punto S2000?

Wczoraj zespół STT Racing poinformował o zmianie kierowcy w rozpoczynającym się już w ten weekend Rajdzie Subaru w samochodzie Fiat Punto Abarth S2000. Daniela Chwista zastąpić ma nie kto inny, a sam Leszek Kuzaj.

RSMP: Kuzaj w Punto S2000?
Jak donosi portal sportów motorowych autoklub.pl zespół STT miał możliwość takiej zmiany załogi do czasu rozpoczęcia zapoznania z trasą. Pilotem Kuzaja w Rajdzie Subaru będzie zatem najprawdopodobniej doświadczony Przemysław Mazur (pilotował między innymi Grzegorza Grzyba i Macieja Lubiaka), który w pierwotnej wersji miał nawigować właśnie Daniela Chwista.

Nie jest do końca jeszcze jasne jakim samochodem pojedzie najbliższą rundę Rajdowych Mistrzostw Polski ten duet. Na liście zgłoszeń w miejscu załogi numer 7 widnieje bowiem Fiat Punto Abarth S2000, zaś etatowe auto Kuzaja, a więc Subaru Impreza N14 ma poprowadzić Szwed Patrik Flodin, który był najszybszym wśród kierowców jadących w Subaru podczas Rajdu Polski.

Wydaje się, że w takiej sytuacji albo Flodin odda Krakowianinowi Imprezę N14 i przesiądzie się do rajdówki Fiata lub też sam Leszek Kuzaj zdecyduje się na pierwszy oficjalny start w karierze za kierownią auta klasy S2000. Zespół STT przy porozumieniu z ekipą Subaru Poland Rally Team z którą związany jest "Kuzi" może dokonać takich zmian najpóźniej do wjazdu na Badanie Kontrolne, a więc do czwartku do godziny 11:30.
Tematy w artykule: Leszek Kuzaj RSMP

Podobne wiadomości:

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów
FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów
Amerykańsko-włoski koncern nie ma ostatnio szczęścia. Po zamieszaniu z wybierakiem skrzyni biegów i domniemanym fałszowaniem zużycia paliwa, trafiła się kolejna wpadka.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech