mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Kuzaj w Punto S2000?

RSMP: Kuzaj w Punto S2000?

Wczoraj zespół STT Racing poinformował o zmianie kierowcy w rozpoczynającym się już w ten weekend Rajdzie Subaru w samochodzie Fiat Punto Abarth S2000. Daniela Chwista zastąpić ma nie kto inny, a sam Leszek Kuzaj.

RSMP: Kuzaj w Punto S2000?
Jak donosi portal sportów motorowych autoklub.pl zespół STT miał możliwość takiej zmiany załogi do czasu rozpoczęcia zapoznania z trasą. Pilotem Kuzaja w Rajdzie Subaru będzie zatem najprawdopodobniej doświadczony Przemysław Mazur (pilotował między innymi Grzegorza Grzyba i Macieja Lubiaka), który w pierwotnej wersji miał nawigować właśnie Daniela Chwista.

Nie jest do końca jeszcze jasne jakim samochodem pojedzie najbliższą rundę Rajdowych Mistrzostw Polski ten duet. Na liście zgłoszeń w miejscu załogi numer 7 widnieje bowiem Fiat Punto Abarth S2000, zaś etatowe auto Kuzaja, a więc Subaru Impreza N14 ma poprowadzić Szwed Patrik Flodin, który był najszybszym wśród kierowców jadących w Subaru podczas Rajdu Polski.

Wydaje się, że w takiej sytuacji albo Flodin odda Krakowianinowi Imprezę N14 i przesiądzie się do rajdówki Fiata lub też sam Leszek Kuzaj zdecyduje się na pierwszy oficjalny start w karierze za kierownią auta klasy S2000. Zespół STT przy porozumieniu z ekipą Subaru Poland Rally Team z którą związany jest "Kuzi" może dokonać takich zmian najpóźniej do wjazdu na Badanie Kontrolne, a więc do czwartku do godziny 11:30.
Tematy w artykule: Leszek Kuzaj RSMP

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką...

Aktualności 2012-08-11

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Aktualności 2012-10-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross