mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > RSMP: Pierwsza runda dla Kuchara

RSMP: Pierwsza runda dla Kuchara

Tomasz Kuchar nie dał żadnych szans swoim rywalom. Za kierownicą Peugeota 207 S2000 wygrał pierwszą rundę RSMP – Krause 38 Rajd Elmot. Na swoje konto zapisał również zwycięstwo drugiego dnia rajdu.

RSMP: Pierwsza runda dla Kuchara
Do samego końca trwała rywalizacja o drugie miejsce. Michał Sołowow rozpoczął ostatnią pętlę z przewagą 7,2 s nad Leszkiem Kuzajem. OS 13 został odwołany, więc na walkę pozostały dwa odcinki. Michał Sołowow zdołał odeprzeć ataki Leszka Kuzaja, zajął drugie miejsce, 3,1 s przed kierowcą Fabii S2000.

Sebastian Frycz powracający na rajdowe trasy, bardzo dobrze radził sobie za kierownicą Lancera Evo IX i z przygodami, jak np. awaria skrzyni biegów, zajął czwarte miejsce. Maciej Rzeźnik był piąty, zaledwie 2,3 s za Sebastianem Fryczem.

Kamil Butruk zajął szóste miejsce. Natomiast Kajetan Kajetanowicz, po pechowym sobotnim kapciu, zakończył rajd na siódmej pozycji, a w klasyfikacji drugiego dnia był drugi, 14,1 s za Tomkiem Kucharem.

Ósemkę zamknął Marcin Bełtowski. Natomiast Michał Bębenek, debiutujący za kierownicą Citroena C2 R2 zakończył weekendową rywalizację na dziewiątym miejscu, wygrywając tym samym klasę R.

Podobne wiadomości:

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Aktualności 2012-10-15

Subaru Poland Rally Team gotowy do walki

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando