mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rabat w GM Poland

Rabat w GM Poland

GM Poland odpowiedzialny za sprzedaż aut marki Opel, Chevrolet oraz Saab na polskim rynku wprowadził, podobnie jak większość koncernów, promocje na sprzedaż aut wyprodukowanych w ubiegłym roku.

Na wszystkie modele trzech marek wprowadzono wyłącznie rabaty gotówkowe. Chętni na kupno Saaba, bez względu na model, dostaną zniżkę w wysokości 10 tys. zł, oczywiście z roku 2004. Przy zakupie Chevroleta Aveo rabat wynosi 4,5 tys. zł, na Lecetti 5,2 tys., na Rezzo i Evandę po 7 tys. zł.

Trochę większa różnorodność, ze względu na większą liczbę modeli w gamie, dotyczy aut marki Opel. Najniższe upusty w wysokości 2.000 zł dotyczą modeli Agila, Corsa w wersji Start (na pozostałe wprowadzono upust 4.000 zł), Combo oprócz wersji Tour (7.000 zł), Astra Classic II, Zafira w wersji Club (pozostałe 5.000 zł).

Przy kupnie najnowszej Astry możemy liczyć na zniżkę od 3 do 6 tys. zł, przy Vectrze i Signum od 10 do 15 tys. zł.

Opel wprowadza też już promocje cenowe na niektóre modele z rocznika modelowego 2005. I tak niektóre wersje Vectry i Signum są tańsze o 3.000 zł, a Meriva o 4 tys. zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.