Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rafał Królikowski jeździ Monaco GP

Rafał Królikowski jeździ Monaco GP

Rafał Królikowski został ambasadorem samochodu Renault Laguna Coupe Monaco GP i jest jedną z zaledwie czterystu osób na świecie, które jeżdżą modelem z tej limitowanej serii.

Rafał Królikowski jeździ Monaco GP
Znany aktor filmowy i teatralny, Rafał Królikowski, stał się dziś jednym z zaledwie czterystu ludzi na świecie, posiadających Lagunę Coupe z serii limitowanej Monaco GP. Aktor będzie jeździł modelem z silnikiem benzynowym 3.5 l, który przyspiesza od 0-100 km/h w 7,4 s.

Renault Laguna Coupe Monaco GP jest flagowym modelem klasy wyższej Renault. Perłowobiały kolor nadwozia samochodu został połączony z czarnym dachem i czarnymi lusterkami bocznymi oraz z ciemnymi 18-calowymi obręczami kół.

Siedzenia pokrywa skórzana ciemnografitowa tapicerka. Aktor ma do swojej dyspozycji również system nawigacji Carminat TomTom® z kolorowym wyświetlaczem i menu w języku polskim.

Nowe auto Rafała Królikowskiego jest seryjnie wyposażone w oferowany wyłącznie przez Renault układ jezdny z 4 kołami skrętnymi − 4Control.

System ten zapewnia optymalne trzymanie się drogi i umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne pokonywanie zakrętów, ale oprócz tego jest wyjątkowym atutem podczas parkowania auta w mieście.

Auto jest również wyposażone w wysokiej klasy system dźwiękowy hi-fi, Bose® Sound System, który został specjalnie zaprojektowany i doskonale dopasowany do specyfiki wnętrza auta.

Podobne wiadomości:

Renault Megane Sedan - następca Fluence

Renault Megane Sedan - następca Fluence

Premiery 2016-07-13

Renault pracuje nad nowym Megane RS

Renault pracuje nad nowym Megane RS

Aktualności 2016-07-08

Komentuj:

~Artur 2010-09-15

I zrobili 400 sztuk tego? Dobrze, że rozdali je swoim ambasadorom za darmo. Inaczej zostałoby ze 394 na magazynie. Lepiej kupić BMW 123 z 2l dieslem. 6,6 s do setki. Nie jest tak pretensjonalne jak to Monaco GP, a osiągi są prawdziwe.

~Artur 2010-09-15

Samochód sportowy z tak agresywną nazwą, z silnikiem 3,5 l ma przyspieszenie jak terenowy GLK z dieslem :) Kpina. Inny terenowy diesel od BMW jest szybszy o sekundę. Więc wyprzedzi to nadęte cacko jadąc po rowie. Zdjęcie pretensjonalne, montowane i silnie obrabiane. Nawet wątpię, czy koleś faktycznie stał koło tego niby sportowego samochodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe modele Alfa Romeo do 2020 roku
Nowe modele Alfa Romeo do 2020 roku
W sieci pojawił się dokument Alfa Romeo, który przestawia rozwój gamy modelowej przez następne cztery lata. Włoski producent zamierza wprowadzić w tym czasie sześć nowych modeli. Do końca roku pojawią się dwa nowe auta.