mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie

Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie

Maciej Lubiak i Przemek Zawada, którzy w 47. Rajdzie Barbórki Warszawskiej pojechali Mitsubishi Lancer Evo IX, ukończyli rajd na 16. miejscu.

Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie
„Powróciliśmy do Mitsubishi po roku – mówi Maciek Lubiak. – Po śliskich i wymagających trasach Rajdu Barbórki jechało się nam rewelacyjnie, szczególnie autem czteronapędowym. Zapowiadało się, że będą trudne warunki na drodze, jednak nie było tak źle i warunki sprzyjały ściganiu. Niestety już na samym początku, na „dojazdówce" do pierwszego odcinka mieliśmy problem z zawieszeniem. Pękł jeden z elementów amortyzatora. Potem pojawiły się problemy z wypadającym drugim biegiem i ze ślizgającym się sprzęgłem, co nie pozwalało na jazdę na 100%. Bardzo żałuję! Nie mając szans na walkę o zwycięstwo po tylu awariach, na samym odcinku Karowa pojechaliśmy widowiskowo. Przecież tam liczy się show dla naszych kibiców.”

„To moja pierwsza "Barbórka", więc wspomnienia mam niezapomniane – mówi Przemek Zawada. – Zarówno te miłe, przyprawiające o „gęsią skórkę" (przejazd ulicą Karową wśród tłumu kibiców), jak i te mniej przyjemne (kłopotliwa współpraca z trzecim członkiem zespołu – naszym Lancerem). Mam więc nadzieję, iż w przyszłym roku pojawimy się w Warszawie po to, by walczyć o podium, jednocześnie ciesząc oczy kibiców naszymi przejazdami. Nasz start nie doszedłby oczywiście do skutku bez zaangażowania ze strony sponsora - sieci restauracji Burger King. Wielkie dzięki!”

Podobne wiadomości:

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.