mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie

Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie

Maciej Lubiak i Przemek Zawada, którzy w 47. Rajdzie Barbórki Warszawskiej pojechali Mitsubishi Lancer Evo IX, ukończyli rajd na 16. miejscu.

Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie
„Powróciliśmy do Mitsubishi po roku – mówi Maciek Lubiak. – Po śliskich i wymagających trasach Rajdu Barbórki jechało się nam rewelacyjnie, szczególnie autem czteronapędowym. Zapowiadało się, że będą trudne warunki na drodze, jednak nie było tak źle i warunki sprzyjały ściganiu. Niestety już na samym początku, na „dojazdówce" do pierwszego odcinka mieliśmy problem z zawieszeniem. Pękł jeden z elementów amortyzatora. Potem pojawiły się problemy z wypadającym drugim biegiem i ze ślizgającym się sprzęgłem, co nie pozwalało na jazdę na 100%. Bardzo żałuję! Nie mając szans na walkę o zwycięstwo po tylu awariach, na samym odcinku Karowa pojechaliśmy widowiskowo. Przecież tam liczy się show dla naszych kibiców.”

„To moja pierwsza "Barbórka", więc wspomnienia mam niezapomniane – mówi Przemek Zawada. – Zarówno te miłe, przyprawiające o „gęsią skórkę" (przejazd ulicą Karową wśród tłumu kibiców), jak i te mniej przyjemne (kłopotliwa współpraca z trzecim członkiem zespołu – naszym Lancerem). Mam więc nadzieję, iż w przyszłym roku pojawimy się w Warszawie po to, by walczyć o podium, jednocześnie ciesząc oczy kibiców naszymi przejazdami. Nasz start nie doszedłby oczywiście do skutku bez zaangażowania ze strony sponsora - sieci restauracji Burger King. Wielkie dzięki!”

Podobne wiadomości:

Citroen C-Zero – klon i-Mieva

auto motor i sport 0000-00-00

Outlander po liftingu – Europa poczeka

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.