mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera

Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mojeauto.pl Maciej Lubiak potwierdził start w nadchodzącym 47. Rajdzie Barbórka Kryterium Asów. Gdańszczanin pilotowany przez Przemysława Zasadę wystartuje w kończącej sezon sportów motorowych imprezie za kierownicą ponad 400 konnego Mitsubishi Lancera Evo IX.

Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera
„Bardzo się cieszę, że mogę znowu wsiąść do rajdówki, jaką jest Mitsubishi Lancer – mówi Maciej Lubiak. – "Mój ostatni start tego typu autem odbył się dokładnie rok temu, więc mam bardzo duży apetyt na jazdę samochodem 4-napędowym” - dodał kierowca. Tegoroczny Rajd Barbórki Warszawskiej będzie składał się z 8 odcinków specjalnych.

Tradycyjnie, najbardziej wyczekiwaną przez fanów i widowiskową częścią rajdu będzie OS Karowa i rozgrywany podczas tego odcinka konkurs o trofeum Króla Karowej. Szczególnie spektakularnym fragmentem jest tzw. „beczka”, podczas której startujący w rajdzie kierowcy dają niebywały popis swoich umiejętności i fantazji. Maciej Lubiak został Królem Karowej w 2003 roku, odnosząc zwycięstwo nad drugim w klasyfikacji generalnej Leszkiem Kuzajem.

„Mogę obiecać, że wyciśniemy z siebie wszystko, aby zapewnić naszym kibicom i sponsorowi jak najlepsze widowisko na odcinkach specjalnych. Będą one wymagać ogromnej koncentracji. Będzie ślisko, kręto i przez to widowiskowo. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, szczególnie na Karowej. Barbórka to wspaniała impreza, zawsze z mocną obsadą."

W związku z Rajdem Barbórki główny sponsor zespołu Burger King przygotował dla kibiców wyjątkowe atrakcje. W konkursach, które zostaną przeprowadzone przed rajdem i w jego trakcie do zdobycia będą atrakcyjne nagrody, w tym co-drive z Maciejem Lubiakiem oraz bilety na OS Karowa.

„Sponsorowanie teamu rajdowego to dla nas zupełnie nowe doświadczenie, ale doskonale wpisujące się w wizerunek marki” – mówi  Anna Robotycka, PR manager marki Burger King. – „W naszej komunikacji zachęcamy do realizacji własnych pasji, odważnego wyrażania siebie i poświęcania się temu, co przynosi satysfakcję. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wesprzeć Maćka Lubiaka i Przemka Zawadę, dla których trudna trasa, czy kiepska pogoda są tylko dodatkowym motywatorem, by sięgać po więcej."


Podobne wiadomości:

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.