mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera

Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mojeauto.pl Maciej Lubiak potwierdził start w nadchodzącym 47. Rajdzie Barbórka Kryterium Asów. Gdańszczanin pilotowany przez Przemysława Zasadę wystartuje w kończącej sezon sportów motorowych imprezie za kierownicą ponad 400 konnego Mitsubishi Lancera Evo IX.

Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera
„Bardzo się cieszę, że mogę znowu wsiąść do rajdówki, jaką jest Mitsubishi Lancer – mówi Maciej Lubiak. – "Mój ostatni start tego typu autem odbył się dokładnie rok temu, więc mam bardzo duży apetyt na jazdę samochodem 4-napędowym” - dodał kierowca. Tegoroczny Rajd Barbórki Warszawskiej będzie składał się z 8 odcinków specjalnych.

Tradycyjnie, najbardziej wyczekiwaną przez fanów i widowiskową częścią rajdu będzie OS Karowa i rozgrywany podczas tego odcinka konkurs o trofeum Króla Karowej. Szczególnie spektakularnym fragmentem jest tzw. „beczka”, podczas której startujący w rajdzie kierowcy dają niebywały popis swoich umiejętności i fantazji. Maciej Lubiak został Królem Karowej w 2003 roku, odnosząc zwycięstwo nad drugim w klasyfikacji generalnej Leszkiem Kuzajem.

„Mogę obiecać, że wyciśniemy z siebie wszystko, aby zapewnić naszym kibicom i sponsorowi jak najlepsze widowisko na odcinkach specjalnych. Będą one wymagać ogromnej koncentracji. Będzie ślisko, kręto i przez to widowiskowo. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, szczególnie na Karowej. Barbórka to wspaniała impreza, zawsze z mocną obsadą."

W związku z Rajdem Barbórki główny sponsor zespołu Burger King przygotował dla kibiców wyjątkowe atrakcje. W konkursach, które zostaną przeprowadzone przed rajdem i w jego trakcie do zdobycia będą atrakcyjne nagrody, w tym co-drive z Maciejem Lubiakiem oraz bilety na OS Karowa.

„Sponsorowanie teamu rajdowego to dla nas zupełnie nowe doświadczenie, ale doskonale wpisujące się w wizerunek marki” – mówi  Anna Robotycka, PR manager marki Burger King. – „W naszej komunikacji zachęcamy do realizacji własnych pasji, odważnego wyrażania siebie i poświęcania się temu, co przynosi satysfakcję. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wesprzeć Maćka Lubiaka i Przemka Zawadę, dla których trudna trasa, czy kiepska pogoda są tylko dodatkowym motywatorem, by sięgać po więcej."


Podobne wiadomości:

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic