mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Barbórka: Ponad 120 załóg

Rajd Barbórka: Ponad 120 załóg

Do 48. Rajdu Barbórka zgłoszenia przysłało ostatecznie ponad 120 załóg!

Rajd Barbórka: Ponad 120 załóg
Nie wszystkie spełniły wymogi dotyczące np. wpłaty wpisowego i te bez wątpienia w zawodach nie wystąpią.
Zgodnie z punktem 5.5 Regulaminu - Oficjalną Listę Zgłoszeń, która zostanie opublikowana na stronie internetowej niebawem - ustali Organizator. Jest pewne, że w zawodach wystąpi przynajmniej sto samochodów.

W ostatniej chwili zaproszenie do odwiedzenia Warszawy przyjął dwukrotny Mistrz Europy, Simon Jean-Joseph! 41- letni kierowca z Martyniki swoją karierę rozpoczął w 1988 roku. Od 1993 roku startował w Mistrzostwach Świata (m.in w zespole fabrycznym Forda - w Focusie WRC, Subaru Imprezie WRC i Peugeocie 206 WRC). Dwukrotnie wygrywał mistrzostwa kontynentu (2004 i 2007). Startował także w Rajdzie Dakar.

Simon Jean-Joseph wielokrotnie przebywał w Polsce, również jako kierowca, a w ostatnim czasie jako koordynator międzynarodowego projektu Citroën Racing Trophy. Będzie to kolejna gwiazda wielkiego formatu na Rajdzie Barbórki obok Tommi Makinena.
Tematy w artykule: Rajd Barbórka

Podobne wiadomości:

Rajdowe Mitsubishi Space Star

Rajdowe Mitsubishi Space Star

Aktualności 2014-12-12

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Aktualności 2012-12-03

Komentuj:

~dżordż 2010-11-29

Stawiam na KUCHAR-a !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.