mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Barbórka: Ponad 120 załóg

Rajd Barbórka: Ponad 120 załóg

Do 48. Rajdu Barbórka zgłoszenia przysłało ostatecznie ponad 120 załóg!

Rajd Barbórka: Ponad 120 załóg
Nie wszystkie spełniły wymogi dotyczące np. wpłaty wpisowego i te bez wątpienia w zawodach nie wystąpią.
Zgodnie z punktem 5.5 Regulaminu - Oficjalną Listę Zgłoszeń, która zostanie opublikowana na stronie internetowej niebawem - ustali Organizator. Jest pewne, że w zawodach wystąpi przynajmniej sto samochodów.

W ostatniej chwili zaproszenie do odwiedzenia Warszawy przyjął dwukrotny Mistrz Europy, Simon Jean-Joseph! 41- letni kierowca z Martyniki swoją karierę rozpoczął w 1988 roku. Od 1993 roku startował w Mistrzostwach Świata (m.in w zespole fabrycznym Forda - w Focusie WRC, Subaru Imprezie WRC i Peugeocie 206 WRC). Dwukrotnie wygrywał mistrzostwa kontynentu (2004 i 2007). Startował także w Rajdzie Dakar.

Simon Jean-Joseph wielokrotnie przebywał w Polsce, również jako kierowca, a w ostatnim czasie jako koordynator międzynarodowego projektu Citroën Racing Trophy. Będzie to kolejna gwiazda wielkiego formatu na Rajdzie Barbórki obok Tommi Makinena.
Tematy w artykule: Rajd Barbórka

Podobne wiadomości:

Chuchała:

Chuchała: "Świetne zakończenie sezonu"

Aktualności 2011-12-05

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Aktualności 2012-10-15

Komentuj:

~dżordż 2010-11-29

Stawiam na KUCHAR-a !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.