mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką

Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką

Bryan Bouffier jako pierwszy wyjedzie na trasy odcinków specjalnych 21. Rajdu Dolnośląskiego. W sumie na liście zgłoszeń widnieje aż 112 załóg!

Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką
Pilotem aktualnego lidera mistrzostw Polski będzie tradycyjnie jego rodak, Xavier Panseri. Francuzi pojadą już tradycyjnie Peugeotem 207 S2000. Z numerem drugim wystartuje z kolei Kajetan Kajetanowicz, pilotowany przez Jarka Barana. Duet z Małopolski zgłoszony oczywiście w Subaru Impreza. Trójkę otrzymali Michał Sołowow i Maciek Baran, którzy do Kłodzka przywiozą Forda Fiestę S2000. Dalej ustawieni są: Tomasz Kuchar / Daniel Dymurski; bracia Michał i Grzegorz Bębenek, Grzegorz Grzyb / Daniel Siatkowski oraz Leszek Kuzaj, ze swoim nowym pilotem Pawłem Drahanem. "Kuzi" ponownie pojedzie Mitsubishi Lancerem X w specyfikacji R4.

Z numerem 23. na liście zgłoszeń widnieje załoga M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela. Duet z Kłodzka, którego patronem medialnym jest Mojeauto.pl, wystartuje dobrze sobie znanym Citroenem C2R2 Max. W swojej klasie zawodnicy są typowani w grupie faworytów do zwycięstwa obok Jana Chmielewskiego i Tomasza Porębskiego (obaj w Citroenach DS3 R3). Na liście Rajdowych Mistrzostw Polski widnieje 38 załóg. Resztę uzupełniają kierowcy rywalizujący w Rajdowym Pucharze Polski. Łącznie zgłoszone są 74 załogi.

Podobne wiadomości:

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

Aktualności 2013-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.