mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką

Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką

Bryan Bouffier jako pierwszy wyjedzie na trasy odcinków specjalnych 21. Rajdu Dolnośląskiego. W sumie na liście zgłoszeń widnieje aż 112 załóg!

Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką
Pilotem aktualnego lidera mistrzostw Polski będzie tradycyjnie jego rodak, Xavier Panseri. Francuzi pojadą już tradycyjnie Peugeotem 207 S2000. Z numerem drugim wystartuje z kolei Kajetan Kajetanowicz, pilotowany przez Jarka Barana. Duet z Małopolski zgłoszony oczywiście w Subaru Impreza. Trójkę otrzymali Michał Sołowow i Maciek Baran, którzy do Kłodzka przywiozą Forda Fiestę S2000. Dalej ustawieni są: Tomasz Kuchar / Daniel Dymurski; bracia Michał i Grzegorz Bębenek, Grzegorz Grzyb / Daniel Siatkowski oraz Leszek Kuzaj, ze swoim nowym pilotem Pawłem Drahanem. "Kuzi" ponownie pojedzie Mitsubishi Lancerem X w specyfikacji R4.

Z numerem 23. na liście zgłoszeń widnieje załoga M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela. Duet z Kłodzka, którego patronem medialnym jest Mojeauto.pl, wystartuje dobrze sobie znanym Citroenem C2R2 Max. W swojej klasie zawodnicy są typowani w grupie faworytów do zwycięstwa obok Jana Chmielewskiego i Tomasza Porębskiego (obaj w Citroenach DS3 R3). Na liście Rajdowych Mistrzostw Polski widnieje 38 załóg. Resztę uzupełniają kierowcy rywalizujący w Rajdowym Pucharze Polski. Łącznie zgłoszone są 74 załogi.

Podobne wiadomości:

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

Aktualności 2013-09-15

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

Aktualności 2013-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.