mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Karkonoski: 5 S2000 na starcie

Rajd Karkonoski: 5 S2000 na starcie

Organizatorzy Rajdu Karkonoskiego, opublikowali listę zgłoszeń 4 rundy Rajdowych Mistrzostw Polski. Stawkę otwiera Michał Sołowow (Peugeot 207 S2000).

Rajd Karkonoski: 5 S2000 na starcie
Oprócz kieleckiego kierowcy na liście widnieją nazwiska jeszcze czterech zawodników, którzy do Jeleniej Góry przywiozą Peugeoty klasy S2000. Są to Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar, Maciej Oleksowicz i Szymon Ruta. Bogato jak zwykle w grupie N. Najwyższy numer startowy (nr 2) otrzymał Mistrz Polski, Bryan Bouffier, który nadal rywalizować będzie w Mitsubishi Lancer Evo IX. Na liście nie zabrakło dobrze znanych Kajetana Kajetanowicza i Michała Bębenka. Dwa samochody (Subaru i Mitsubishi) wystawi ukrański zespół Oleksiyeja Tamrazova.

W klasie A7 widnieją cztery samochody, jedynym autem S1600 będzie Suzuki Swift Macieja Rzeźnika. Do Citroen Trophy Challange zgłosiło się 6 załóg.

Rajd Karkonoski rozegrany zostanie w najbliższy weekend (10-12.07) w malowniczych rejonach masywu Śnieżki.

Podobne wiadomości:

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Ku chwale rajdów i rajdowców

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.