mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Karkonoski: WRC i M2Rally na starcie

Rajd Karkonoski: WRC i M2Rally na starcie

47 w RSMP, 65 w RPP oraz 41 w Lausitz Cup - tyle załóg znalazło się na listach zgłoszeń 26. Rajdu Karkonoskiego, który odbędzie się w dniach 10-12 czerwca w Jeleniej Górze. Na odcinkach specjalnych kibice ujrzą jedno auto klasy WRC oraz załogę M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela, których patronem medialnym jest Mojeauto.pl.

Rajd Karkonoski: WRC i M2Rally na starcie
Organizator trzeciej rundy tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Polski poinformował, że kibice na malowniczych, jeleniogórskich trasach zobaczą jeden samochód WRC i po cztery w specyfikacjach S2000 oraz R4. Aktualnie lista zgłoszeń zatwierdzana jest przez Polski Związek Motoryzacyjny, jednak spekuluje się, że autem uwielbianej przez kibiców klasy WRC pojedzie Mathias Kahle. Niemiec do walki wystawi Skodę Octavię WRC. W podrasowanych autach grupy N, czyli nowej klasie R4 pojadą z kolei: Leszek Kuzaj, Kajetan Kajetanowicz, Michał Bębenek i Zbigniew Maliński.

Na starcie nie zabraknie także załogi M2Rally Łukasz Markowski / Maciej Machela, których partnerem medialnym jest portal Mojeauto.pl. Nasza załoga wystartuje ponownie Fordem Fiesta R2 w ramach markowego pucharu. Cel na ten rajd jest jeden - zwycięstwo w Petronas Fiesta Sport Trophy i jak najlepsze miejsce w klasie aut przednionapędowych.

Podobne wiadomości:

Skoda wspiera rajdowe talenty

Skoda wspiera rajdowe talenty

Aktualności 2017-09-22

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.