mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Karkonoski: WRC i M2Rally na starcie

Rajd Karkonoski: WRC i M2Rally na starcie

47 w RSMP, 65 w RPP oraz 41 w Lausitz Cup - tyle załóg znalazło się na listach zgłoszeń 26. Rajdu Karkonoskiego, który odbędzie się w dniach 10-12 czerwca w Jeleniej Górze. Na odcinkach specjalnych kibice ujrzą jedno auto klasy WRC oraz załogę M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela, których patronem medialnym jest Mojeauto.pl.

Rajd Karkonoski: WRC i M2Rally na starcie
Organizator trzeciej rundy tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Polski poinformował, że kibice na malowniczych, jeleniogórskich trasach zobaczą jeden samochód WRC i po cztery w specyfikacjach S2000 oraz R4. Aktualnie lista zgłoszeń zatwierdzana jest przez Polski Związek Motoryzacyjny, jednak spekuluje się, że autem uwielbianej przez kibiców klasy WRC pojedzie Mathias Kahle. Niemiec do walki wystawi Skodę Octavię WRC. W podrasowanych autach grupy N, czyli nowej klasie R4 pojadą z kolei: Leszek Kuzaj, Kajetan Kajetanowicz, Michał Bębenek i Zbigniew Maliński.

Na starcie nie zabraknie także załogi M2Rally Łukasz Markowski / Maciej Machela, których partnerem medialnym jest portal Mojeauto.pl. Nasza załoga wystartuje ponownie Fordem Fiesta R2 w ramach markowego pucharu. Cel na ten rajd jest jeden - zwycięstwo w Petronas Fiesta Sport Trophy i jak najlepsze miejsce w klasie aut przednionapędowych.

Podobne wiadomości:

Citroen C3 WRC - podobny do drogowej wersji

Citroen C3 WRC - podobny do drogowej wersji

Aktualności 2016-04-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Sporym problemem na podkarpackim odcinku autostrady A4 jest mała liczba stacji benzynowych i Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP). Sytuacja niedługo się zmieni za sprawą przetargu na dzierżawę siedmiu miejsc.