mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Orlen: Skromna lista zgłoszeń

Rajd Orlen: Skromna lista zgłoszeń

Michał Sołowow wraz z pilotem Maciejem Baranem (Peugeot 207 S2000) otworzą stawkę kierowców w Rajdzie Orlen. Liderzy Mistrzostw Europy otrzymali od organizatorów pierwszy numer startowy. W Płocku wystąpi tylko 38 załóg.

Rajd Orlen: Skromna lista zgłoszeń
Za Sołowowem startującym z listy priorytetowej FIA B, widnieje stawka kierowców z priorytetem PZM: lidera RSMP Bryana Bouffier (Mitsubishi Lancer Evo IX), Kajetana Kajetanowicza (Subaru Impreza N14), Leszka Kuzaja (Peugeot 207 S2000) i Michała Bębenka (Mitsubishi Lancer Evo IX). Największy rywal francuskiego Mistrza Polski w tym sezonie, Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000). Na liście widnieje łącznie 38 załóg.Piątka kierowców zaliczy występ w autach klasy S2000. Wszystkie w Peugeotach 207 S2000. Bardzo skromnie w N4. Zaledwie sześć zgłoszeń. Sporo satysfakcji może przynieść oglądanie zawodników w klasie A7. Stawkę otwierać będzie mistrz serii IRC Nicolas Vouilloz, który skorzystał z zaproszenia Peugeot Polska i do Płocka przywiezie model 207 RC Rallye. Francuz będzie musiał odpierać ataki zawodników w Renault Clio i Hondach Civic.

>>>Pełna lista zgłoszeń

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Ku chwale rajdów i rajdowców

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.