mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Orlen: Skromna lista zgłoszeń

Rajd Orlen: Skromna lista zgłoszeń

Michał Sołowow wraz z pilotem Maciejem Baranem (Peugeot 207 S2000) otworzą stawkę kierowców w Rajdzie Orlen. Liderzy Mistrzostw Europy otrzymali od organizatorów pierwszy numer startowy. W Płocku wystąpi tylko 38 załóg.

Rajd Orlen: Skromna lista zgłoszeń
Za Sołowowem startującym z listy priorytetowej FIA B, widnieje stawka kierowców z priorytetem PZM: lidera RSMP Bryana Bouffier (Mitsubishi Lancer Evo IX), Kajetana Kajetanowicza (Subaru Impreza N14), Leszka Kuzaja (Peugeot 207 S2000) i Michała Bębenka (Mitsubishi Lancer Evo IX). Największy rywal francuskiego Mistrza Polski w tym sezonie, Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000). Na liście widnieje łącznie 38 załóg.Piątka kierowców zaliczy występ w autach klasy S2000. Wszystkie w Peugeotach 207 S2000. Bardzo skromnie w N4. Zaledwie sześć zgłoszeń. Sporo satysfakcji może przynieść oglądanie zawodników w klasie A7. Stawkę otwierać będzie mistrz serii IRC Nicolas Vouilloz, który skorzystał z zaproszenia Peugeot Polska i do Płocka przywiezie model 207 RC Rallye. Francuz będzie musiał odpierać ataki zawodników w Renault Clio i Hondach Civic.

>>>Pełna lista zgłoszeń

Podobne wiadomości:

Rajdowy Abarth 500

auto motor i sport 0000-00-00

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.