mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Polski: Gortat w zerówce!

Rajd Polski: Gortat w zerówce!

Team Bezpiecznerajdy.pl przygotował kolejna niespodziankę dla rajdowych kibiców, którzy przyjadą do Mikołajek kibicować załogom podczas przedostatniej rundy RSMP - 68. Rajdu Polski.

Rajd Polski: Gortat w zerówce!
W piątkowe popołudnie w Mikołajkach zespół odwiedzi Marcin Gortat i jako gość specjalny pojedzie na prawym fotelu samochodu z trzema zerami podczas piątkowego SSS. Marcin wspiera akcje poprawiające bezpieczeństwo i z chęcią przystał na zaproszenie naszej grupy.

"Bezpiecznerajdy.pl tym samym zaczynają rozwijać projekt popularyzacji rajdów dla szerszego grona widzów. Jesteśmy przekonani, że prezentacja rajdów samochodowych osobom znanym w naszym kraju, podkreśli ekskluzywność i pozwoli na wzmocnienie wizerunku tego sportu. Cała akcja odbędzie się
oczywiście ze wsparciem naszych partnerów DUNLOP, ORLEN OIL, SCHNUG POLSKA oraz marce RIGHT GUARD, a także dzięki gościnności władz Rajdu Polski" - czytamy w komunikacie.

Kibice w parku serwisowym, w okolicy namiotu teamu bezpiecznerajdy.pl będą mogli spotkać Marcina i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z tym wyjątkowym gościem rajdu. "Dziewczyny Platinum" jak zwykle będą rozdawały gwizdki do ostrzegania innych kibiców przed jadącymi rajdówkami - nie zapomnijcie ich odebrać.
Tematy w artykule: Rajd Polski

Podobne wiadomości:

Bogata historia polskiej rundy WRC

Bogata historia polskiej rundy WRC

Aktualności 2014-06-25

3,2,1... startuje Rajd Polski!

3,2,1... startuje Rajd Polski!

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.