mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Polski: Gortat w zerówce!

Rajd Polski: Gortat w zerówce!

Team Bezpiecznerajdy.pl przygotował kolejna niespodziankę dla rajdowych kibiców, którzy przyjadą do Mikołajek kibicować załogom podczas przedostatniej rundy RSMP - 68. Rajdu Polski.

Rajd Polski: Gortat w zerówce!
W piątkowe popołudnie w Mikołajkach zespół odwiedzi Marcin Gortat i jako gość specjalny pojedzie na prawym fotelu samochodu z trzema zerami podczas piątkowego SSS. Marcin wspiera akcje poprawiające bezpieczeństwo i z chęcią przystał na zaproszenie naszej grupy.

"Bezpiecznerajdy.pl tym samym zaczynają rozwijać projekt popularyzacji rajdów dla szerszego grona widzów. Jesteśmy przekonani, że prezentacja rajdów samochodowych osobom znanym w naszym kraju, podkreśli ekskluzywność i pozwoli na wzmocnienie wizerunku tego sportu. Cała akcja odbędzie się
oczywiście ze wsparciem naszych partnerów DUNLOP, ORLEN OIL, SCHNUG POLSKA oraz marce RIGHT GUARD, a także dzięki gościnności władz Rajdu Polski" - czytamy w komunikacie.

Kibice w parku serwisowym, w okolicy namiotu teamu bezpiecznerajdy.pl będą mogli spotkać Marcina i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z tym wyjątkowym gościem rajdu. "Dziewczyny Platinum" jak zwykle będą rozdawały gwizdki do ostrzegania innych kibiców przed jadącymi rajdówkami - nie zapomnijcie ich odebrać.
Tematy w artykule: Rajd Polski

Podobne wiadomości:

Skoda powraca na mazurskie szutry

Skoda powraca na mazurskie szutry

Aktualności 2016-06-30

3,2,1... startuje Rajd Polski!

3,2,1... startuje Rajd Polski!

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.