mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Bouffier za burtą

Rajd Rzeszowski: Bouffier za burtą

Koniec marzeń Bryana Bouffier o powtórzeniu zwycięstwa w Rajdzie Rzeszowskim. Aktualny Mistrz Polski i lider klasyfikacji generalnej musiał zatrzymać się na drugim odcinku specjalnym w wyniku awarii samochodu.

Rajd Rzeszowski: Bouffier za burtą
W Peugoecie 207 S2000 Bouffiera doszło do defektu mocowania amortyzatora. Francuz zdołał ukończyć próbę jednak już na kolejnej musiał skapitulować. Liderem rajdu został Leszek Kuzaj, który debiutuje w identycznym Peugeocie 207. Wczoraj Krakowianinowi na odcinku testowym przydażyła się identyczna awaria jak zagranicznemu Mistrzowi Polski. Rewelacyjnie radzi sobie na dwóch pierwszych odcinkach Grzegorz Grzyb. Rzeszowianin na swoim terenie jest drugi tracąc do Kuzaja zaledwie 0,4 s. Trzeci jest Michał Bębenek w N-gr. Mistsubishi Lancer Evo IX. Zwycięzca tegorocznego Rajdu Polski traci do lidera 4,8 s.

Pecha na drugim odcinku specjalnym Godowa mieli także Patrik Flodin (Subaru Impreza N14), Kamil Butruk (Mitsubishi Lancer Evo VIII) i Szymon Ruta (Subaru Impreza N12). Szwed i Polacy złapali po kapciu. Start do odcinka numer 3 został opóźniony o 6 minut.
Tematy w artykule: RSMP Rajd Rzeszowski

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Aktualności 2012-08-09

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.