mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Kajetan Kajetanowicz w Subaru Impreza jest liderem Rajdu Rzeszowskiego po piątkowym, pierwszym etapie. Na sześciu odcinkach specjalnych tego dnia kierowca Lotos Dynamic Rally Team wypracował 8,4 s. przewagi nad Grzegorzem Grzybem w Peugeot 207 S2000.

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą
Jeśli obaj kierowcy w sobotę nie będą mieli żadnych, niespodziewanych przygód na trasie, wówczas walka o pierwsze miejsce powinna rozstrzygnąć się tylko między nimi. Zarówno Kajetanowicz jak i pochodzący z Rzeszowa Grzyb prezentują na odcinkach specjalnych porównywalną, wysoką formę i jest mało prawdopodobne, by do walki o zwycięstwo włączył się jeszce któryś z rywali. Zajmujący aktualnie trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Michał Bębenek traci do lidera blisko 30 s.

Czwarty jest Wojciech Chuchała, który jednocześnie jest liderem klasy 3. Młodziak w Subaru Impreza traci równe 10 s. do Bębenka. Piątkę zamyka Wrocławianin Tomasz Kuchar - również w Subaru, który w piątek miał kilka niegroźnych pomyłek (między innymi przestrzelone krzyżówka na OS Lubenia). Te jednak wygenerowały dość sporą stratę do czołówki, która po I etapie wynosi już 1:17,5 s.

W pucharach markowych sytuacja przedstawia się następująco: w Castrol Edge Fiesta Trophy prowadzi Radek Typa z ponad półtoraminutową przewagą nad Andrzejem Jaroszewiczem i trzyminutową nad Rafałem Stalmachem. W Citroen Trophy bezapelacyjnym liderem jest Szymon Kornick

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

Aktualności 2013-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.