mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Kajetan Kajetanowicz w Subaru Impreza jest liderem Rajdu Rzeszowskiego po piątkowym, pierwszym etapie. Na sześciu odcinkach specjalnych tego dnia kierowca Lotos Dynamic Rally Team wypracował 8,4 s. przewagi nad Grzegorzem Grzybem w Peugeot 207 S2000.

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą
Jeśli obaj kierowcy w sobotę nie będą mieli żadnych, niespodziewanych przygód na trasie, wówczas walka o pierwsze miejsce powinna rozstrzygnąć się tylko między nimi. Zarówno Kajetanowicz jak i pochodzący z Rzeszowa Grzyb prezentują na odcinkach specjalnych porównywalną, wysoką formę i jest mało prawdopodobne, by do walki o zwycięstwo włączył się jeszce któryś z rywali. Zajmujący aktualnie trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Michał Bębenek traci do lidera blisko 30 s.

Czwarty jest Wojciech Chuchała, który jednocześnie jest liderem klasy 3. Młodziak w Subaru Impreza traci równe 10 s. do Bębenka. Piątkę zamyka Wrocławianin Tomasz Kuchar - również w Subaru, który w piątek miał kilka niegroźnych pomyłek (między innymi przestrzelone krzyżówka na OS Lubenia). Te jednak wygenerowały dość sporą stratę do czołówki, która po I etapie wynosi już 1:17,5 s.

W pucharach markowych sytuacja przedstawia się następująco: w Castrol Edge Fiesta Trophy prowadzi Radek Typa z ponad półtoraminutową przewagą nad Andrzejem Jaroszewiczem i trzyminutową nad Rafałem Stalmachem. W Citroen Trophy bezapelacyjnym liderem jest Szymon Kornick

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Rekordowa lista zgłoszeń na

Rekordowa lista zgłoszeń na "Polaku"

Aktualności 2013-09-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.