mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Wyjątkowo atrakcyjną i widowiskową próbą sportową 19. Rajdu Rzeszowskiego będzie superoes, który w harmonogramie zawodów ma oznaczenie OS6.

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach
- Ten odcinek zostanie rozegrany w piątek 6 sierpnia jako ostatnia próba pierwszego dnia zawodów. Ma łącznie 3,82 km i składa się z trzech pętli, wytyczonych w centrum Rzeszowa, zahaczając także o staromiejskie zaułki. Trasa będzie prowadzić  ulicami Lisa-Kuli (z okolic Ronda Pakosław), Cieplińskiego, Moniuszki, Sokoła, ponownie Cieplińskiego, Mochnackiego i znowu Lisa-Kuli. Meta będzie znajdować się przed Galerią Graffica – informuje Jarosław Noworól, dyrektor 19. Rajdu Rzeszowskiego.

Ten nowy superoes zastąpi próby znane z kilku minionych edycji Rajdów Rzeszowskich, biegnące m.in. ulicami Chopina i Mostem Zamkowym. Tegoroczna lokalizacja spowoduje okresowe utrudnienia na podanej trasie i na niektórych ulicach, które do niej przylegają.

Więcej informacji na www.rajd.rzeszow.pl/
Tematy w artykule: Rajd Rzeszowski

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką...

Aktualności 2012-08-11

Grzyb: Bez kropki nad

Grzyb: Bez kropki nad "i"

Aktualności 2011-08-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.