mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Wyjątkowo atrakcyjną i widowiskową próbą sportową 19. Rajdu Rzeszowskiego będzie superoes, który w harmonogramie zawodów ma oznaczenie OS6.

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach
- Ten odcinek zostanie rozegrany w piątek 6 sierpnia jako ostatnia próba pierwszego dnia zawodów. Ma łącznie 3,82 km i składa się z trzech pętli, wytyczonych w centrum Rzeszowa, zahaczając także o staromiejskie zaułki. Trasa będzie prowadzić  ulicami Lisa-Kuli (z okolic Ronda Pakosław), Cieplińskiego, Moniuszki, Sokoła, ponownie Cieplińskiego, Mochnackiego i znowu Lisa-Kuli. Meta będzie znajdować się przed Galerią Graffica – informuje Jarosław Noworól, dyrektor 19. Rajdu Rzeszowskiego.

Ten nowy superoes zastąpi próby znane z kilku minionych edycji Rajdów Rzeszowskich, biegnące m.in. ulicami Chopina i Mostem Zamkowym. Tegoroczna lokalizacja spowoduje okresowe utrudnienia na podanej trasie i na niektórych ulicach, które do niej przylegają.

Więcej informacji na www.rajd.rzeszow.pl/
Tematy w artykule: Rajd Rzeszowski

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Aktualności 2012-08-09

Grzyb: Bez kropki nad

Grzyb: Bez kropki nad "i"

Aktualności 2011-08-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.