mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach

Wyjątkowo atrakcyjną i widowiskową próbą sportową 19. Rajdu Rzeszowskiego będzie superoes, który w harmonogramie zawodów ma oznaczenie OS6.

Rajd Rzeszowski: Superos z myślą o kibicach
- Ten odcinek zostanie rozegrany w piątek 6 sierpnia jako ostatnia próba pierwszego dnia zawodów. Ma łącznie 3,82 km i składa się z trzech pętli, wytyczonych w centrum Rzeszowa, zahaczając także o staromiejskie zaułki. Trasa będzie prowadzić  ulicami Lisa-Kuli (z okolic Ronda Pakosław), Cieplińskiego, Moniuszki, Sokoła, ponownie Cieplińskiego, Mochnackiego i znowu Lisa-Kuli. Meta będzie znajdować się przed Galerią Graffica – informuje Jarosław Noworól, dyrektor 19. Rajdu Rzeszowskiego.

Ten nowy superoes zastąpi próby znane z kilku minionych edycji Rajdów Rzeszowskich, biegnące m.in. ulicami Chopina i Mostem Zamkowym. Tegoroczna lokalizacja spowoduje okresowe utrudnienia na podanej trasie i na niektórych ulicach, które do niej przylegają.

Więcej informacji na www.rajd.rzeszow.pl/
Tematy w artykule: Rajd Rzeszowski

Podobne wiadomości:

Plan wykonany w 100%

Plan wykonany w 100%

Aktualności 2011-08-10

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.