mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68 załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6. rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco!

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły
Podobnie jak w poprzednich zawodach – w Karkonoszach – w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wystartuje pięć samochodów Peugeot 207 Super 2000 (Tomasz Kuchar, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Maciej Oleksowicz i Szymon Ruta). W dwóch dalszych zobaczymy załogi zagraniczne (Josef Beres i Lukas Lapdavsky). Na liście zgłoszeń widnieje także nazwisko ubiegłorocznego zwycięzcy, Grzegorza Grzyba. Rzeszowianin, na stałe mieszkający we Wrocławiu pojedzie Fiatem Abarth Grande Punto. Polak w tym sezonie walczy o Mistrzostwo Słowacji. Nie zabraknie oczywiście francuskiego lidera Mistrzostw Polski, Bryana Bouffier w Mitsubishi Lancer Evo IX.

Start honorowy do rajdu nastąpi w czwartek, 6 sierpnia o godzinie 20.00 na rynku w Rzeszowie. Ściganie rozpocznie się następnego dnia o 10.43 na trudnej i długiej (21,79 km) trasie niedaleko w Lubenii. Po każdej z pętli samochody meldować się będą w Parku Serwisowym na lotnisku w Rzeszowie. Na metę pierwsza załoga wjedzie w sobotę, 8 sierpnia ok. godziny 17-tej.

>>> Zobacz listę zgłoszeń 18. Rajdu Rzeszowskiego

Podobne wiadomości:

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Do nas trafi tylko 10 sztuk!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.