mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68 załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6. rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco!

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły
Podobnie jak w poprzednich zawodach – w Karkonoszach – w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wystartuje pięć samochodów Peugeot 207 Super 2000 (Tomasz Kuchar, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Maciej Oleksowicz i Szymon Ruta). W dwóch dalszych zobaczymy załogi zagraniczne (Josef Beres i Lukas Lapdavsky). Na liście zgłoszeń widnieje także nazwisko ubiegłorocznego zwycięzcy, Grzegorza Grzyba. Rzeszowianin, na stałe mieszkający we Wrocławiu pojedzie Fiatem Abarth Grande Punto. Polak w tym sezonie walczy o Mistrzostwo Słowacji. Nie zabraknie oczywiście francuskiego lidera Mistrzostw Polski, Bryana Bouffier w Mitsubishi Lancer Evo IX.

Start honorowy do rajdu nastąpi w czwartek, 6 sierpnia o godzinie 20.00 na rynku w Rzeszowie. Ściganie rozpocznie się następnego dnia o 10.43 na trudnej i długiej (21,79 km) trasie niedaleko w Lubenii. Po każdej z pętli samochody meldować się będą w Parku Serwisowym na lotnisku w Rzeszowie. Na metę pierwsza załoga wjedzie w sobotę, 8 sierpnia ok. godziny 17-tej.

>>> Zobacz listę zgłoszeń 18. Rajdu Rzeszowskiego

Podobne wiadomości:

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Aktualności 2015-04-17

Skoda S2000 w RSMŚ - ostatnia nadzieja

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando