mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68 załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6. rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco!

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły
Podobnie jak w poprzednich zawodach – w Karkonoszach – w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wystartuje pięć samochodów Peugeot 207 Super 2000 (Tomasz Kuchar, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Maciej Oleksowicz i Szymon Ruta). W dwóch dalszych zobaczymy załogi zagraniczne (Josef Beres i Lukas Lapdavsky). Na liście zgłoszeń widnieje także nazwisko ubiegłorocznego zwycięzcy, Grzegorza Grzyba. Rzeszowianin, na stałe mieszkający we Wrocławiu pojedzie Fiatem Abarth Grande Punto. Polak w tym sezonie walczy o Mistrzostwo Słowacji. Nie zabraknie oczywiście francuskiego lidera Mistrzostw Polski, Bryana Bouffier w Mitsubishi Lancer Evo IX.

Start honorowy do rajdu nastąpi w czwartek, 6 sierpnia o godzinie 20.00 na rynku w Rzeszowie. Ściganie rozpocznie się następnego dnia o 10.43 na trudnej i długiej (21,79 km) trasie niedaleko w Lubenii. Po każdej z pętli samochody meldować się będą w Parku Serwisowym na lotnisku w Rzeszowie. Na metę pierwsza załoga wjedzie w sobotę, 8 sierpnia ok. godziny 17-tej.

>>> Zobacz listę zgłoszeń 18. Rajdu Rzeszowskiego

Podobne wiadomości:

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Aktualności 2016-05-30

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dacia Logan MCV w wersji Stepway
Dacia Logan MCV w wersji Stepway
Na targach w Genewie zadebiutuje odświeżona paleta modeli Dacii, a wśród nich uterenowiona rodzina Stepway, do której dołącza kolejny model - Logan MCV. Poza sporym bagażnikiem auto oferuje podwyższony prześwit.
Odgadnij model Odgadnij model