mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68 załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6. rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco!

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły
Podobnie jak w poprzednich zawodach – w Karkonoszach – w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wystartuje pięć samochodów Peugeot 207 Super 2000 (Tomasz Kuchar, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Maciej Oleksowicz i Szymon Ruta). W dwóch dalszych zobaczymy załogi zagraniczne (Josef Beres i Lukas Lapdavsky). Na liście zgłoszeń widnieje także nazwisko ubiegłorocznego zwycięzcy, Grzegorza Grzyba. Rzeszowianin, na stałe mieszkający we Wrocławiu pojedzie Fiatem Abarth Grande Punto. Polak w tym sezonie walczy o Mistrzostwo Słowacji. Nie zabraknie oczywiście francuskiego lidera Mistrzostw Polski, Bryana Bouffier w Mitsubishi Lancer Evo IX.

Start honorowy do rajdu nastąpi w czwartek, 6 sierpnia o godzinie 20.00 na rynku w Rzeszowie. Ściganie rozpocznie się następnego dnia o 10.43 na trudnej i długiej (21,79 km) trasie niedaleko w Lubenii. Po każdej z pętli samochody meldować się będą w Parku Serwisowym na lotnisku w Rzeszowie. Na metę pierwsza załoga wjedzie w sobotę, 8 sierpnia ok. godziny 17-tej.

>>> Zobacz listę zgłoszeń 18. Rajdu Rzeszowskiego

Podobne wiadomości:

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Aktualności 2016-05-30

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane techniczne
Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane techniczne
Nissan zaprezentował nową generację modelu Leaf. Elektryczny model wygląda bardzo atrakcyjnie, a tego otrzymał wydajniejszy napęd i nowe technologie pod maską.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic