mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałem się od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę z Kajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mi konkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowy jego pilot, Jacek Rathe.

Rathe:
"Decyzja została podjęta wbrew opinii, jaką miał na ten temat kierowca zespołu. Ucinając wszelkie spekulacje informuję również, że nie było mowy podczas rozmów przed sezonem o wniesieniu przeze mnie budżetu do zespołu. Moim zdaniem decyzja ma charakter czysto personalny i wiąże się z tym, że nie godziłem się na pewne decyzje podejmowane przez członków zespołu. Pragnę podziękować kibicom za ciepłe słowa i gorący doping podczas Rajdu Elmot" - zakończył Rathe.


Nowym pilotem Kajetana Kajetanowicz będzie Jarosław Baran - wielokrotny Mistrz Polski, który startował z tak znakomitymi kierowcami jak Janusz Kulig, Leszek Kuzaj czy Michał Kościuszko.

Podobne wiadomości:

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji
Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji
Zapowiadany od kilku tygodni minivan od Mitsubishi Xpander w końcu doczekał się premiery na salonie samochodowym  w Indonezji. Poznaliśmy sporo szczegółów technicznych na jego temat.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic