Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałem się od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę z Kajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mi konkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowy jego pilot, Jacek Rathe.

Rathe:
"Decyzja została podjęta wbrew opinii, jaką miał na ten temat kierowca zespołu. Ucinając wszelkie spekulacje informuję również, że nie było mowy podczas rozmów przed sezonem o wniesieniu przeze mnie budżetu do zespołu. Moim zdaniem decyzja ma charakter czysto personalny i wiąże się z tym, że nie godziłem się na pewne decyzje podejmowane przez członków zespołu. Pragnę podziękować kibicom za ciepłe słowa i gorący doping podczas Rajdu Elmot" - zakończył Rathe.


Nowym pilotem Kajetana Kajetanowicz będzie Jarosław Baran - wielokrotny Mistrz Polski, który startował z tak znakomitymi kierowcami jak Janusz Kulig, Leszek Kuzaj czy Michał Kościuszko.

Podobne wiadomości:

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Silnik Bokser od Subaru ma 50 lat

Silnik Bokser od Subaru ma 50 lat

Technika 2016-05-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alfa Romeo Giulia QV bije rekord - lepsza od Porsche!
Alfa Romeo Giulia QV bije rekord - lepsza od Porsche!
Włoska ekipa po raz kolejny pojawiła się na torze Nurburgring. Cel był jasny – pobić rekord wnoszący 7 minut 38 sekund, który ustanowiło nowe Porsche Panamera.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj