mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałem się od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę z Kajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mi konkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowy jego pilot, Jacek Rathe.

Rathe:
"Decyzja została podjęta wbrew opinii, jaką miał na ten temat kierowca zespołu. Ucinając wszelkie spekulacje informuję również, że nie było mowy podczas rozmów przed sezonem o wniesieniu przeze mnie budżetu do zespołu. Moim zdaniem decyzja ma charakter czysto personalny i wiąże się z tym, że nie godziłem się na pewne decyzje podejmowane przez członków zespołu. Pragnę podziękować kibicom za ciepłe słowa i gorący doping podczas Rajdu Elmot" - zakończył Rathe.


Nowym pilotem Kajetana Kajetanowicz będzie Jarosław Baran - wielokrotny Mistrz Polski, który startował z tak znakomitymi kierowcami jak Janusz Kulig, Leszek Kuzaj czy Michał Kościuszko.

Podobne wiadomości:

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Testy Kajetanowicza – galeria zdjęć

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?