mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałem się od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę z Kajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mi konkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowy jego pilot, Jacek Rathe.

Rathe:
"Decyzja została podjęta wbrew opinii, jaką miał na ten temat kierowca zespołu. Ucinając wszelkie spekulacje informuję również, że nie było mowy podczas rozmów przed sezonem o wniesieniu przeze mnie budżetu do zespołu. Moim zdaniem decyzja ma charakter czysto personalny i wiąże się z tym, że nie godziłem się na pewne decyzje podejmowane przez członków zespołu. Pragnę podziękować kibicom za ciepłe słowa i gorący doping podczas Rajdu Elmot" - zakończył Rathe.


Nowym pilotem Kajetana Kajetanowicz będzie Jarosław Baran - wielokrotny Mistrz Polski, który startował z tak znakomitymi kierowcami jak Janusz Kulig, Leszek Kuzaj czy Michał Kościuszko.

Podobne wiadomości:

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Premiery 2016-11-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.